Ireland/Dublin/UCD/Matura2008 proszę o wskazówki:)

Temat przeniesiony do archwium.
Drodzy moi 'zagraniczni' :)

Od dłuższego czasu szperam w internecie, ale tak naprawdę nigdzie (zarówno na stronach polskich jak i irlandzkich) nie mogę znaleźć potrzebnych informacji i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ;) Otóż :)

Jestem tegoroczną maturzystką (maj 2008). Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda procedura przyjmowania na studia w Dublinie, a konkretnie na Univeristy College of Dublin, czy obcokrajowcy mają szansę/możliwość studiowania na tym Uniwersytecie, jak wygląda rekrutacja, gdzie mogłabym się zarejestrować, jakie terminy obowiązują, jakie wymogi stawiane są przez zagranicznymi studentami, czy są egzaminy wstępne, czy potrzebne są zaświadczenia o znajomości języka i wreszcie - najważniejsze - czy uznają oni naszą, polską maturę? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje/kontakt/pomoc. Z góry serdeczniaście dziękuję i pozdrawiam :)
Byłabym bardzo wdzięczna, choćby za informację, gdzie mogłabym się zarejestrować (podejrzewam, że rejestracja odbywa się elektronicznie) i kiedy upływa termin?

Może ktoś z Was studiuje w Irlandii, bardzo chętnie nawiązałabym kontakt z taką osobą :) Pozdrawiam!

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie