Angielski. No problem!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam program supermemo Angielki.No problem! jest to ta nowa wersja. Zarówno na stronie jak i w dodatkach do programu było że program uczy do poziomu A2. Czy po ukonczeniu tego kursu/programu komukolwiek umożliwiło to komunikacje w jezyku angielskim? Rozumiem że mozna rozumieć tekst pisany, ew. mowę, ale ten program raczej nie uczy wymowy. W internecie znalazłem informacje że po zakończeniu czesci pierwszej mozna zdawać egzamin na poziomie A2 ale czy sie zda?
Zadawałem kiedyś podobne pytanie i nie otrzymałem na nie odpowiedzi ehhhh...:)
Tak mniej-więcej te poziomy odpowiadają rzeczywistości. Sądzę, że jak będziesz się uczył z SuperMemo + Książką (dodatkowo można jakąś gramatykę dołożyć, bo ta w serii SuperMemo jest uboga) to powinieneś zdać egzamin.
Ale np. na poziomie średnim, jedno z pierwszych ćwiczeń pyta o słowo "mama" - które wg mnie jest słówkiem na poziom podstawowy.
Ucze sie z SM UX, słówek z Profesora Henrego 6 chce jeszcze włączyć PH Gramatyke 6 (mam 5 ale graficznie jest kiepska). Od 2 tygodni chodze na kurs jezyka angielskiego 2x2 godz tygodniowo. SM uczy zarówno słów jak i zdań, PH uczy słowek ( chociaż denerwuje mnie ze miesza American English i British English)ale jest fajny. Ale żaden z tych programów nie nauczy mnie mówienia.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Programy do nauki języków