Euro plus+ reward

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Ostatnio zaopatrzyłem się w kurs nauki języka angielskiego "Euro plus+ Reward" i zauważyłem, że wszystkie komentarze gramatyczne itp. są po angielsku. Przyznam, że nie uczyłem się tego języka nigdy i teraz nie wiem co zrobić. Nie rozumiem nic! Pomocy! Czy można tam ustawić jakoś tłumaczenie polskie?? :( Dzięki za odpowiedź!
1. Jaką masz wersję językową Windows - polską czy angielską. English Reward instaluje się z taka wersją, jaką ma Windows.

2. Sprawdź opcje. Bardzo dawno korzystałem z tego programu, ale pamiętam, że po najechaniu myszka na komentarz angielski wyświetlało się jego tłumaczenie.
Mam polską wersję językową Windows. Rzeczywiście komentarze gramatyczne wyświetlają się po polsku, jest też słowniczek, ale te wszystkie strony, z podręcznika są po angielsku i nie rozumiem żadnego dialogu:( Czy tak ma być? Może ja zrobiłem jakiś błąd i czegoś nie włączyłem, nie wiem... :)
Kupię chyba jednak "No problem+" i "Profesora Henry'ego 6.0" do samodzielnej nauki. Mam "No hay problema+" i "Profesor Pedro6.0" i naprawdę dobrze mi się z nimi pracuje, a co najważniejsze, widać efekty!:) Pozdrawiam!!!:)
Albo "Profesor Henry 6.0" megapakiet. Mam "Profesora Pedro 6.0" do nauki słownictwa i jest świetny. Już sam nie wiem na co lepiej się zdecydować:)

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie