kanada

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje informacji o Kanadzie po angielsku.
Muszę napisać pracę na minimum 3 strony papieru kancelarnego.
Może ktoś coś ma. Pytałam w bibliotekach ale niestety nie mają w internecie to samo.
Będę bardzo wdzięczna.
a wpisalas w google information about canada
Wpisałam ale są jedynie pojedyńcze informacje. A ja potrzebuje żeby byo to szeżej opisane. Bo to ma być praca zaliczeniowa.
Cytat: aneciorz35
Wpisałam ale są jedynie pojedyńcze informacje. A ja potrzebuje żeby byo to szeżej opisane. Bo to ma być praca zaliczeniowa.

a kto za Ciebie ma ta prace wykonac?
Sory ale jak nie umiesz czytać to napisałam ze potrzebuje informacji o Kanadzie a nie żebyś pisała mi prace
Cytat: aneciorz35
Sory ale jak nie umiesz czytać to napisałam ze potrzebuje informacji o Kanadzie a nie żebyś pisała mi prace

no alez przeciez moja droga, czy mam za Ciebie szukac stron, gdzie takie informacje sa. Po co JA mam swoj czas tracic, bo ksiezniczke nie umie obslugiwac komputerki i wuszukac cos.
ale jak strescisz kilka hasel np. z Wikipedii, to stworzysz prace na kilka stron.
Dzięki bardzo za radę.Ale każdy pisze z wikipedii. A moja grupa liczy 40 osób. Dlatego pytam o jakies inne info.
czy Ty nie potrafisz korzystac z Google'a? Przejdź do 8. albo 5. strony wyszukiwań i znajdziesz materiały, do których innym nie będzie się chciało zajrzeć.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia