sesja :)

Temat przeniesiony do archwium.
jak tam przebiega u was sesja? duzo nauki?
u mnie tak sobie
0 studentów?
Nie wszyscy mają sesję :) studenci I roku ang. UAM mają miesięczne ferie :]
Ja dowiedziałam się ciekawych rzeczy w tej sesji :> Mianowicie, że jak ktoś nie zda zerówki to dwója zostaje wpisana do indeksu. Czy ja urwałam się z choinki skoro uważam, że zerówka to egzamin bez konsekwencji? Na mojej uczelni pewien profesor upiera się przy wpisaniu dwói i wysłaniu kogoś na resit. Co Wy na to?
u mnie zerowki sa tylko dla osob ktore ... wyjezdzaja za granice;/
jeszcze tylko jeden egzamin i ferie;))))
Ja jestem na 1 roku w college'u i mialam 2 tygodnie ferii zamiast sesji.:)))
A jak to jest z tymi zerówkami? Ja do tej pory myslalam ze kazdy moze do nich podejsc bez poniesienia zadnych konsekwencji:/
Pewnie zależy od prowadzącego. Termin zerowy to nie jest dodatkowa szansa na zdanie egzaminu, i jest zwykle dla ludzi, którzy albo chcą zdać wcześniej, albo nie mogą zdawać w sesji. Nie ma się co dziwić, że pały są wpisywane.
i prawidlowo; nie zdasz - masz dwoje, zerowka to nie dodatkowy termin tylko wczesniejszy, to nie jest loteria - przychodzisz na luzie, nie zdajesz no to ok, podchodzisz w pierwszym terminie, a jak nie zdasz znow to w drugim - nie ma tak dobrze, ludzie otworzcie oczy ;)
kurcze moja kumpela na administracji nie zdala zerowki i nie miala zadnej 2!mowila ze to jest pierwsze podejscie a jak sie nmoga powinie to jest normaln egzamin juz z konsekwencjami:P
kapiszon20: widocznie zalezy od uniwersytetu, wydzialu albo wykladowcy
a ja dzisiaj oblałem egz z hsitori usa .fuck poprawka 14 luty shit
A ja mam exam z histori USA w sobote:/ W niedziele Historia odmaiany języka angielskiego, w środe literatura USA a w piątek metodyka. A na poniedziałek mam jeszcze złożyć prace licencjacką:/ To będzie baaardzo "ciekawy" tydzień :/
A ja jutro zdaje rosyjska fonetyke - wish me luck:-) A za soba mam juz literature amerykanska i kanadyjska:-)
Pozdrowionka dla wszystkich studentow, ktorzy nie maja ferii zamiast sesji;-)
>A ja jutro zdaje rosyjska fonetyke - wish me luck:-)

Ni pucha, nie piera :-)
wrrrr
ni pucha, NI piera
Temat przeniesiony do archwium.