studia podyplomowe

Temat przeniesiony do archwium.
Ukończyłam wyższe studia pedagogiczne, w tym roku zdaję CAE i chciałabym się zapisać na jakieś studia podyplomowe. Słyszałam ze studia podyplomowe z metodyki nauczania języka angielskiego są organizowane w Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania im. R.Kudlińskiego w Warszawie i Stalowej Woli. Czy ktoś moze studiował na tej uczelni i mógłby mi udzielić jakichs informacji ? Jak przedstawia się sprawa praktyk?
Ile godzin praktyki muszę załatwic we własnym zakresie i czy liczy się praktyka ze studiów pedagogicznych?
Niestety nie mam rad, tylko pytanie czy wiesz już co kolweik nt. podyplomowej anglistyki? Bo ja też bym chciałą...
Hej, niestety nie wiem nic na temat szkół w Warszawie i Stalowej Woli ale trafilam na informacje odnosnie kursów języka angielskiego dla czynnych zawodowo nauczycieli i pedagogów (innych specjalności niż angielski), którzy chcą zdobyć uprawnienia do nauczania języka w szkołach. Nie wiem jakiego rodzaju to uprawnienia (szczerze mówiąc myślałam, że należy przedstawić co najmniej licencjat lub być studentem anglistyki lub filologii ang. by móc mieć szanse na pracę jako anglista) dlatego odsyłam na stronę centrum, które tekie szkolenia prowadzi (trzeba sie z nimi kontaktować bo na stronie odpowiedzi nie znalazłam): www.dlc.pl Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)
Studiuje w Stalowej Woli kadra nauczycielka jest z Uniwersytetu Rzeszowskiego, gorąco polecam
www.pwsz.chelm.pl tu można studiować podyplomowo angielski. jednak od 2006 roku aby uczyć w szkole trzeba mieć przyjamniej licencjata. oczywiście znajomości i brak chętnych do proacy w szkole przemawia na Twoją korzyść, www.wszia.edu.pl tam też jest glottodydaktyka nauczanie j .angielskiego.