KJS - wyniki pisemnego egzaminu

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
na stronie KSJ-u jest już lista osób dopuszczonych do ustnych egzaminów. jak Wam poszło?? ja mam z mojego kochanego angielskiego tylko 29:(, ale niemiecki nie był taki zły :)
Czy ktoś może wie gdzie są te ustne egzaminy? Na Szturmowej czy gdzieś indziej?
hej..mysle,że na szturmowej...ja tez z angieslkiego nie bardzo...tylko 22...troche nakresliłam...zgrozo..ale z niemieckiego dostałam max i jestem z siebie dumna:)
a mnie się nie chce załadować strona KJS :(
Czesc ustna jest na Szturmowej 4
Pozdrawiam
Dzien dobry, dziękuję za informacje:)
Przepraszam za bezpośredniość, ale już od odawna zastanawiałam się jak wygląda tejemniczy pan mg :> Podejrzewam, że był Pan na egzaminie, więc gdyby zechciałby Pan zaspokoić moją ciekawość, to czy Pan był tym Panem w niebieskiej koszuli podobnym do Globisza, czy Panem w lnianym wdzianku?? :) Tak tylko się pytam, bo często trafiam na Pana posty tu na forum i po prostu jestem troszkę ciekawa :)
Istotnie byłem na sprawdzianie pisemnym, ale raczej nie bylem zadna z osob, ktore Pani wymienila. Napisalem adres witryny kjs na tablicy.
przepraszam, że o Panu zapomniałam :( przepraszam bardzo, ale rzeczywiście już wiem kim Pan jest:) po prostu pan przypominający Globisza zafascynował mnie tym, że przypominał Globisza :) Jeszcze raz dziękuję, teraz przy nicku mg będzie od razu wizualizacja:)
>teraz przy nicku mg będzie od razu wizualizacja:)

Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :-)
Ja niestety będę tkwiła w słodkiej nieświadomości, kojarzę fakt zapisywania adresu na tablicy ale sprawcy czynności niestety nie..
Jedyna nadzieja, że Pan mg będzie w III komisji na ustnym...
:)
póki nie obleję czegoś u Pana (oczywiście przy założeniu, że stanę się studentką KJS-u ;)) lub właśnie - gdy np. przez Pana ocenę nie dostanę się na KJS (również komisja III:)) to nie jest źle:) Wolę wiedzieć z kim rozmawiam - nawet na forum, więc jak już mówiłam - ciekawość została zaspokojona :)
O, nie wiem, czy będę akurat w komisji III. Ale mogę powiedzieć "do _zobaczenia_"
do konforntacji oko w oko :D
ciekawe czy w III komisji będzie taka młoda pani z KJS, do której na dniach otwartych bez najmniejszego skrępowania mówiłam per Ty, bo byłam przekonana, że jest studentka!!:( ehhh... ale przy takim natłoku ludzi pewnie mnie nie pamięta:) miejmy nadzieję... :|
Może nie będzie tak źle - na sali była jedna studentka z samorządu; może ta sama osoba była także na dniach otwartych.
niestety, chyba jednak nie - bo już na dniach otwartych usłyszałam, jak prawdziwe studentki mówiły do domniemanej przeze mnie studentki "pani magister". Więc cóż - w taki oto sposób poznaję kadrę KJS-u :)
Ja też podlegam pod komisję III ...wiem z doświadczenia, że komisje przy rekrutacji są bardzo miłe...znaczy..przynajmniej starają się mieć miny wskazujące na zainteresowanie tym co się mówi....biorąc pod uwagę liczbę osób jaką muszą przepytać to ...podziwiam;) a w tym roku mają przyjąć 110 czy 120 osób???
>110 czy 120

Nie znam dokładnych danych.
mam jeszcze jedno pytanko...teksty będą odczytane raz czy dwa?
Prosze oczekiwac jednokrotnego odczytania.
Bardzo załuje ze nie pisałem testu predyspozycji, do którego zostałem dopuszczony. Niestety nie wszytskich stac na studia w Wawie :(
Szkoda, że problemy finansowe uniemozliwiają podejście do egzaminu.
Uniwersytet pomaga najbiedniejszym studentom poprzez stypendia socjalne i ewentualne dopłaty do zakwaterowania. Kwota pomocy może wynieśc nawet 500 zł.
na studiach jęykowych można sobie dorobić samemu. Można udzielać korepetycji, pracować w szkołach językowych. Stawka to przeciętnie 25-30 zł/h.
Po pierwszym roku można uzyskać stypendium naukowe max. 350 zł/miesiąc.
Jako student można sobie całkiem dobrze radzić...
gdzie dostępnę są wyniki?
na moim koncie pisze ze "wyniki nie są dostępne"
czy to znaczy że nie przeszłam do części ustnej?
proszę o szybką odpowiedź, bo się bardzo denerwuję
www.kjs.uw.edu.pl - na tej stronie po lewej masz zakładkę Tablica ogłoszeń, Rekrutacja 2005/2006
na stronie kjs nie widzialam zaednej listy
to musiało im się popsuć :/ wcześniej była tam lista dopuszczonych osób, a nie było miejsca egzaminu - teraz jest adres, ale listy brak :P może Cię to pocieszy - tak jak patrzyłam to było sporo osób, które przekroczyły ten magiczny próg 20 pktów
nie, przepraszam, wszystko jest - lista się wyświetla bez problemu, tylko trzeba chyba troszkę poczekać
w zakładce tablica ogłoszeń są tylko
studia dzienne
studia zaoczne
studia wieczorowe
konferencje
wszystko nieaktualne wiadomości
czy ta lista jest imienna, z peselami?
czy mógłbyś mi sprawdzić jakie mam wyniki?
mogłAbym :) to pesele. nie wiem czemu Ci się to nie otwiera - u mnie bez problemu wszystko jest. jeśli chcesz to podaj swój pesel
8611[tel]
prrzepraszam za to moglbyś
MOże pomoże naciśnięcie przycisku 'reload" - wtedy przeglądarka sciąga aktualną wersję strony z serwera, a nie z cache'u dostawcy Internetu. Ja mialem dzisiaj ten sam problem i pomoglo.
Bezposredni link do strony z lista dopuszczonych do czesci ustnej sprawdzianu:
http://www.kjs.uw.edu.pl/wyniki2.htm
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |

« 

Egzaminy