wyniki na KJS

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos się orientuje kiedy będą ogłoszone wyniki rekrutacji na KJS?
Proponuje telefon do sekretariatu 55-34-208 jutro ok. poludnia.
Dziękuję :) Pozdrawiam!
Wyniki chyba będą także na stronie internetowej...ale czy to będzie lista rankingowa czy juz takze przyjetych...?a jęli tylko rankingowa to kiedy mozna się spodziewać informacji ile osób przyjeto?
Oficjalnych wyników raczej nie będzie - jest cała procedura, z protokołami jeździ się do Uniwersyteckiej Komisji Rekrutacyjnej itp.
Co do listy rankingowej - pierwsza setka powinna czuć się bezpieczna. Co pisano na temat liczby przyjętych w informatorach?

Pozdrawiam i do zobaczenia :-)
A ja nie rozumiem, o co chodzi z tymi trzynastoma osobami, które jak najszybciej muszą zadzwonic do sekretariatu..Czy ich też należy liczyć do ogólnej rekrutacji??? Czy jezeli po wzięciu ich pod uwage mieszczę się w ogolnej liczbie przyjętych 110 osob to czy mogę czuć się "bezpieczna"?;) Wiem,że to trochę zawiłe, ale tak bardzo się denerwuję. Pozdrawiam
mam pytanie do Pana MG: czemu program wieczorowych studiow tak bardzo rozni sie od dziennych? wiem ze dzienne sa magisterskie a wieczorowe licencjackie ale zastanawi mnie fakt czemu np na dziennych nie mozna wybrac francuskiego (bo sa tylko konbinacje z angielskim niemieckim i rosyjskm) szkoda
>A ja nie rozumiem, o co chodzi z tymi trzynastoma osobami, które jak
>najszybciej muszą zadzwonic do sekretariatu..Czy ich też należy liczyć
>do ogólnej rekrutacji???

Nie potrafie odpowiedziec na to pytanie.

>Czy jezeli po wzięciu ich pod uwage mieszczę się w ogolnej liczbie przyjętych 110 osob to czy mogę czuć się "bezpieczna"?;)

Prawdopodobnie tak, ale nie jestem w stanie podac konkretnej odpowiedzi.
>mam pytanie do Pana MG: czemu program wieczorowych studiow tak bardzo
>rozni sie od dziennych?

Aż tak bardzo? Poza tym, że na wieczorowych wybiera się jeden język, programy są zbliżone.

wiem ze dzienne sa magisterskie a wieczorowe
>licencjackie ale zastanawi mnie fakt czemu np na dziennych nie mozna
>wybrac francuskiego (bo sa tylko konbinacje z angielskim niemieckim i
>rosyjskm)

A na wieczorowych mozna wybrać francuski?
a skąd się wział wynik 64 punkty na 60 mozliwych na liscie(pozycja 4)?
Smieszne :-) Nie mam pojęcia.
proszę niech ktoś miły mi wyjaśni co znaczy lista tych trzynastu osób na górze strony kjs?
proszę niech ktoś miły mi wyjaśni co znaczy lista tych trzynastu osób na górze strony kjs?
telefon do sekretariatu
blad :) chodzilo mi o to ze na wieczorowych mozna wybrac lektorat z francuskiego a na dziennych studiuje sie 2 jezyki :) rzeczywiscie programy nie roznia sie bardzo chodzilo mi konkretnie o to ze na wieczorowych nie ma drugiego jezyka i zastanawiam sie czemu...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe