kto się dostał do NKJO w Zabrzu??

Temat przeniesiony do archwium.
oprócz mnie oczywiście :D
Moja kolezanka z klasy sie dostala tam. Pewnie bedziecie razem sie uczyc ;)
BTW, jestes z Zabrza? Bo ja tak :)
z zabrza :P ja niedaleko/daleko bo z tarnowskich gór :)
No to kawalek masz. Nie lepiej Ci bylo zdawac do NKJO w Gliwicach? Do Gliwic chyba blizej z TG. Ja bywam codziennie w poblizu Tarnowskich Gor, bo trenuje w Zbroslawicach, a to rzut kamieniem:) Pozdrawiam!
heh do gliwic jest troszke dalej ale dojazd jest lepszy, a sam nie wiem zdawalem do zabrza i tyle :P co tak zażarcie trenujesz w zbrockach?? no powiedzmy ze są rzut kamieniem pozdrówka :)
ja probowałam ale sie nie udało.. zycze powodzenia tym ktorzy sie dostali ;) pozdr.
Jezdze konno w Zbroslawicach.
anyone?? :)
A do jakiej szkoły chodziłes w TG ??
sempa a ty?? :)
Ja tez jestem z TG i dostalam sie do NKJO w Zabrzu, ale na jezyk niemiecki ;) Pozdrawiam :)
staszic...
gratuluje wszystkim tym, ktorzy sie dostali:) ja niestety nie dostalam sie ani do zabrza ani do gliwic i w sumie jestem podlamana. nie wiecie moze czy beda gdzies jakies wrzesniowe nabory? pozdrawiam.
buu.... tylko,że nie znam nikogo kto sie tam dostal, moze ktos ma ochote zawrzec nowe znajomosci juz przez internet.Moje [gg]
cześć :) ja dostałam się na angielski do NKJO z zabrzu i bardzo się z tego cieszę :) z chęcią poznałabym kogoś kto też sie tam dostał:) mój numer gg to 4422560:) pozdrawiam
ja też 2 lata temu zdawałam do obu tych uczelni - z takim samym skutkiem. tez bylam zalamana, probowalam jeszcze do NKJO w Raciborzu. Z tego co wiem to tam co roku organizowany jest drugi nabór. Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak to wygląda - 12 miejsc, chętnych na jedno miejsce więcej niż przy pierwszym podejściu, a wszystkiego tego dowiesz się jak już złożysz papiery, bo nie na rękę jest uczelniom ujawniać takie dane. Nie muszę chyba mówić jakie są szanse dostania się.........

A jeszcze co do NKJO w Zabrzu to nie uważacie że to śmieszne żeby uczelnia miała tylko 15 miejsc na studia w systemie dziennym? Jak ja zdawałam to było około 150 kandydatów, fakt że było też drugich tyle na wieczorowe, ale sądzę że większość wybrała dzienne..........
Cześć:) chętnie poznałabym kogoś,kto tak jak ja, dostał się do TOP-u do Bielska. Mój nr [gg] . pozdrawiam;)
ponoc egzamin wstepny byl kosmiczny, prawda to ? kolezanka dala ten exam mgr anglistyki i wymiekl :D
Ja tez jestem ze Stasia ;)
Ze Stasia jestes?? nio to chyab powinnysmy sie znac:> przynajmniej z widzenia ;p, a na ktorym jestes roku wZabrzu :> bo wiesz..ja chodze do NKJO w Gliwicach :) jakas wymiana info czasami by sie przydała ;p;p Co ty na to ?? ;p PZDR
Temat przeniesiony do archwium.