nkjo WALBRZYCH -kto sie dostal?

Temat przeniesiony do archwium.
kto z was sie dostal do walbrzycha na angielski w pwsz? chcialabym zawrzec juz jakies nowe znajmosci bo pewnie sie spotkamy pod koniec wrzesnia.... :)
ja też się dostałam do Wałbrzycha:)
ja sie dostalam !!!mamnadzieje ze beda fajne osoby bo mam mieszkac w akademiku:) troche sie obawiam bo slyszalam rozne opinie o szkole ale mam nadzieje ze bedzie ok :)do zobaczenia buzka
czy ktos sie wybiera do akademika?
No to powodzenia w tej szkole.Nie polecam jej w ogole.Niski poziom!Tzn duzo wymagaja a malo ucza.Zdecydowanie polecalbym inna szkole.
to zabawne bo ja slyszlalam zupelnie inne opinie. tzn jedna osoba mi powiedziala ze niski poziom, ale pare osob twierdzi, ze wlasnie jest ostro... hehe nie iwem komu ufac ;p pewnie sie przekonamy i wyrobimy wlasne zdanie po paru pierwszych tygodniach ;). pozdrawiam, tych ktorzy sie dostali ;p, jak ktos ma ochote pogadac to: [gg] ; tlen: [email] :D.
Tylko, że 'jest ostro' i 'dużo wymagają' nie znaczy zawsze, że dobrze i skutecznie uczą:). Moje dwie koleżanki skończyły anglistyke w NKJO w wchu i jedna zna świetnie ang. a druga tak średnio, ale to w dużym stopniu zależy od zdolności i determinacji danej odoby. W każdym razie NKJO (w porównaniu do PWSZ) cieszy się dobrą opinią. Słyszałam od kompetentnych osób, że poziom na germanistyce jest taki sam/lepszy jak we wrocku. Ale to są różne opinie, jak jest naprawdę, trzeba się samemu przekonać:).

pozdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa