jakie lektoraty na wrocławskiej anglistyce??

Temat przeniesiony do archwium.
witam forumowiczów
chciałem się dowiedzieć, od wiedzących, jakie są możliwości lektoratów na ifa.Szczególnie chodzi mi o niderlandzki, czy ktoś coś wie.Dzieki
oficjalnie do ubieglego roku dostepne byly dwa jezyki:
frencz i dojcz, nie wiem, jak bedzie w tym roku, ale jesli system lektoratow sie nie zmieni, to zapewne te dwa jezyki beda available.

pzdr.
i jeszcze jedno, do której jest tam otwarta biblioteka?czytelnia?z góry dzieki
o Mr Julek, fajnie , ze sie odezwales.Swoja droga troche malo tych opcji, ale z tego co wiem, to ifa ma swoich wykladowcow od lektoratow, pewnie dlatego nie ma ich za wielu.A jaki poziom niemieckiego w takim razie?
sa dwie lektorki niemieckiego - jedna Pani mgr i druga Pani dr. Ja nie mialem z Pania mgr, ale czasami zazdroscilem ludziom, ze za nic maja piateczki, ze wiele robic nie musza. Ja mialem z Pania dr - musialem non stop sie dojcza uczyc, ale Pani dr jest rewelacyjna nauczycielka. Cisnie na maxa, nie ma zmiluj sie, przez caly rok daje mocno popalic, ale dzieki temu czlowiek czuje, ze sie rozwija a nie stoi w miejscu z niemieckim i zapomina rozne rzeczy. Ogolnie poziom niemca u Pani dr - i o niej tylko chce napisac - jest baaaaaaaardzo wysoki niezaleznie od poziomu zaawansowania grupy. Tyle ze cos mowilo sie w IFA o przeniesieniu lektoratow do Studium Jezykow Obcych, ale czy to jest aktualne - no idea.

pzdr
dosyc dlugo - do 18 czy jakos tak + soboty. Ale biblioteka nie jest rewelacyjna. Sporo tam mozna wyszukac, ale duzo rzeczy jest przestarzalych - no i np. z mojego tematu byla tylko jedna ksiazka i to tez nie zadna rewelacja. Ja sobie ksiazki sciagalem najpierw z Opola, potem Poznania, a potem Aarhus, Berlina, Trondheim, Sztokholmu itp.

pzdr.
a czy ktos w ogóle wie, kiedy rozpoczęcie roku szkolnego jest? kiedy dostane indeks, kiedy bede znał plan (kumple z polibudy już znają)
chodzi mi oczywiście o uni wroc (ang)

na stronie ifa i na stronie uni wroc nic nie ma a w liście mi nic nie napisali
hej wejdz sobie na dzial mlodziezowy, struktura-administracja ogólnouczelniana-dzial mlodziezowy.Mamy rozpoczecie 28 wrzesnia
pozd
Zwykle mozna chodzic tez na inne jezyki do Studium Jezykow Obcych. Lektoraty zaczynaja sie na drugim roku. Na pierwszym jest lacina (jesli jej nie miales w szkole sredniej).

pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa