NKJO Wrocław - wstepne

Temat przeniesiony do archwium.
jak dzisiejszy egzamin pisemny w nkjo??
nikt?:|
A ten wstępny to był chyba tylko dla tych co nie zdawali pisemnego rozszerzonego na maturze? czy dla wszystkich?
tak dla tych i dla staromaturzystów
I jak mniej więcej oceniasz swoje szanse? Było bardzo trudne? A wiesz może kiedy zostaną ogłoszone te oficjalne wyniki kto sie dostał?
A wiesz w ogóle ile jest osób na jedno miejsce?
ja nie pisałam bo zdawałam rozszerzoną maturę; dlatego z ciekawości pytałam o egzamin; wyniki bedą jutro o 10 kto sie dostał na rozmowe, teczek jest podobno cos ok 450
A mogłabyś napisać ile miałaś punktów z matury rozszerzonej? Chciałbym porównać i ocenić jakie mam szanse.
miałam 80% i nie ma pojecia czy mi to wystarczy, mam nadzieje, ze tak bo to juz moja ostania szansa; a Ty ile miałes??:>
czy ktos z was wie, na czym bedzie polegala ustna czesc egzaminu wstepnego? prosilbym o pewne informacje. dzieki
heh dzięki za odpowiedź ;]
ufff dostałam sie na rozmowe :D
Ja tez sie dostalam.Nie wiesz na czym ma polegac rozmowa kwalifikacyjna?
Ja tez sie dostalam.Nie wiesz na czym ma polegac rozmowa kwalifikacyjna?
nie bardzo:/ tylko to co przeczytałam tutaj :]
https://www.ang.pl/nkjo_rozmowa_kwalifikacyjna_20568.html
a ja bym sie dostal na rozmowe [dzieki ocenie z matury 5=40pkt.]i moze, gdyby dobrze poszla mi rozmowa kwalifikacyjna, to bym sie dostał na dzienne, a tak to musialem sie wczesniej zdecydowac na uwr wieczorowo. znowu gdybym zrezygnowal z uniwerku i nie dostal sie na kolegium to bym z niczym zostal. ehh... gdyby tylko rekrutacja na tym kolegium była jakis miesiąc wczesniej :(
ale jestem dobrej mysli

pozdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia za granicą