Kto studiuje fil.ang. na UKW w Bydgoszczy?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy nie ma tu ludzi, którzy studiują fil.ang. w Bydgoszczy?Bo jakoś ich didn't see na tym forum...Jeśli jednak ktoś tam studiuje i przy okazji zagląda tu to może podzieliłby się swoimi wrażeniami,hm?;)Czy jest ciężko?I co w ogóle ma się na I roku...
spis przedmiotów bez większych problemów znajdziesz na stronie uczelni. generalnie jest ciężko, ale da się przeżyć. musisz bardzo dużo czytać i systematycznie pracować- będą przedmioty ogólne- jak np. wf i filozofia, oraz cały cykl PNJA np pisanie, czytanie, fonetyka itd. przygotuj się na beznadziejny plan zajęć- bo każdy taki ma na grabowej- jest za mało sal a za dużo kierunków, więc jeśli będziecie chcieli zrobić jakieś zamiany w planie to szanse są marne, a jeśli nawet to trzeba się błyskawicznie za to zabrać. generalnie trzeba się przygotować, że mogą być okropne, beznadziejne okienka, a grabowa jest tak położona, że nawet nie ma zazwyczaj sensu gdzieś jechać (bo iść nie ma gdzie). może tym razem coś zaskoczy i plan będzie normalny, ale wątpie. generalnie plan powinien już wisieć. gdy byłam jakiś tydzień temu wisiały plany lingwistyk, więc filologie lada dzień jeśli nie wywiesili to wywieszą. no i tyle. reszte dowiesz sie w praktyce
Serio, były już plany??
A niech to!!
A nam rok temu wywiesili dopiero w październiku:>

BTW

Bałagan z planami na Grabowej to święta reacja!!
też o mało nie padłam jak zobaczyłam, że plany już są. trzy razy sprawdzałam czy na pewno aktualne. tzn dla filo nie było jeszcze (czyli pewnie jakis beznadziejny bedzie) ale na pewno był dla lingwistyk
Studiuje filologie angielska na UKW. Polecam. Plan jest w miare. Grabowa nie jest tak daleko od Chodkiewicza, wiec jak nie masz co robic w czasie okienka zawsze mozna sie przejechac tam do jakiegos baru. Na obiadek mozna isc do baru mlecznego za przystankiem autobusowym. I oczywiscie mozna integrowac sie z grupa :) Warto w to zainwestowac, bo okienek jest wiele, ale z fajnymi ludzmi (sam/a pozniej zobaczysz) to sie nawet za okienkami potrafi tesknic. Pozdrawiam :)
uwierz mi za oknami na pewno nie tesknie
A w koledżu okienek nie ma wcale!!:>:>:>
ja mam jedno :/ i to w piątek wykladowy, tak mozna by sobie piatek odpuscic, a trzeba czekac na hiszpana, ale niedlugo na szczescie
Można przyjść tylko na hiszpański, bo...wykłady są nieobowiązkowe!!;-)
heh, to wiem, ale wolałabym mieć dzień wolny niż w czwartek i piątek po 1 godzinie. więcej jeżdzenia niż nauki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe