Pozdrowienia dla Żytniej

Temat przeniesiony do archwium.
...a co...
;-)
a kto to :>
tylko przyszła studentka :-)
Pozdrawiam rowniez Zytniakow;)
pozdro pozdrooooo:) nie ma jak Zytnia:D
heh :) jesli skora to zobaczymy czy za kilka miesiecy rowniez bedziesz tak pozytywnie nastawiona do Zytniej :) ok, juz nie marudze :) rowniez pozdrawiam
No dobra, NKJO na Zegadłowicza pozdrawia Żytnią :))
a w moim miescie "żytnia" to taka ulica:D
Mnie kiedys Zytnia kojarzyla sie jednoznacznie alkoholowo:P
Zobaczymy, jak to bedzie na Zytniej od pazdziernika.
a moge wiedziec co tam jest u was na Żytniej??::P (chyba sie nie znam ale jestem ciekawska;p) Bo u nas Żytnia to niebezpieczna ulica (tam ludzie nago wyskakuja przed samochody zeby je zatrzymac a tymczasem inni okradaja ten samochod ehhh co za dzielnica..)
Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Slaskiego jest na Zytniej.
Zreszta, nie tylko ten, bo jest tam tez romanistyka, jezyki wschodnioslowianskie i byc moze cos jeszcze, ale nie jestem zorientowana.
Hej nihonshu, nie strasz!!!
A może to ta sama ulica? Kto wie, kto wie....
eseluga, a można spytać co to za miasto i jaka dzielnica? Bo mam nadzieję, ze to nie o Sosnowiec chodzi.
żytnia wymiata...:)
Chodzi o wspolczesna cywilizacje? nowom żytniom?
W Egipcie mieli starożytną


PS. Tey, jakby ktoś nie wiedział :)
A ja korzystając z okazji, chcę pozdrowić wyżej już wspomnianą żytnią, czystą, wyborową, absolwenta, smirnoffka, wareczkę, fresco, wszelakie bimberki oraz całą pozostałą ekipę, z ktorą się razem super bawimy ;)
fótko posfól szyć ;]
Zytnia, Zytnia, where are You my Zytnia ? I was more than happy to see my name on the list of the people, who were accepted at Your departemnt in 2000..but after some time I just couldn`t bear the time I needed to get to You (You are at the very end of the world, "abroad", as some ppl say) and the looks of Yours...the rumour has it that You`ll be long forgotten soon,coz` they intent to move th departement to Katowice...poor Sosnowiec, is going to lose You for Katowice, hehe ...greetings to all graduates from English Philology at US :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe