spotkanie info UAM

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,mam pytanie,co bylo na tym spotkaniu,bo nie udalo mi sie dotrzec do kraju na czas. czy byly juz zapisy na grupy czy same pierdoly?Prosze o odp,pozdrawiam.
były już zapisy na specjalizacje - filologiczna, bądź filologiczno pedagogiczna, zapisy na specjalizację niderlandystyczną dopiero sie odbędą,w raz pytań jej dotyczącej można pisac do panów dr bądź prof : [email] ., [email] deklarowaliśmy się już też,czy chcemy iść do grupy brytyjskiej czy amerykańskiej jeśli idzie o fonetykę. był test z niemieckiego, żeby można nas było pogrupować, ci którzy niemieckiego nie mieli nigdy go nie pisali. dostaliśmy dokumenty - indeks, legitymacje i książeczki zdrowia studenta. można było kupić informator za 10 zł dla pierwszoroczniaków. tam jest wszytko to co na spotkaniu było. za dokumenty dopiero będziemy płacić jak uruchomione zostanie konto, kwota 9 zł. starosta roku sam się wybrał, ma na imię mateusz alenazwiska nie pamiętam, starostami grup będą ostatnie osoby na listach grup. plan jest juz na stronie ifa a grupy będą w poniedziałek koło godziny 9 wywieszone w instytucie. ;) to chyba wszytko :)
Dziekuje Ci bardzo.Widze,ze ominelo mi sporo i teraz sie nabiegam...A kto jest opiekunem roku,pamietasz moze?Pozdr!
opieknunką roku jest dr. Paulina Ambroży. pokój 311. nie ma za co, musimy przecież sobie pomagać ;)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa