UŚ - pierwsze wrażenia

Temat przeniesiony do archwium.
Drodzy Anglisci z UŚ,
Jak Wam sie podoba na Zytniej po pierwszym tygodniu studiowania?
z jakiej jesteś specjalności? mnie się wcale nie podoba honestly saying ;) grupę mam całkiem spoko jednak przeraża mnie ogrom nauki, ilość przedmiotów i ogólnie całe te studia, możesz napisać mi coś co mnie pocieszy bo na razie to mam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie:(
Oj, mnie najbardziej deprymuje fakt, że nie mamy jeszcze dostępu do zbiorów bibliotecznych :-)...ale trudno jest orzec coś bardziej konkretnego na tym etapie wtajemniczenia...a może ktoś z was jest innego zdania i chciałby się podzielić pierwszymi wrażeniami? :-)
a mnie wkurza to że nic nie wiem:) co i jak i gdzie i z kim i po co i w ogóle
pożyjemy zobaczymy
ale jak dotąd dla mnie mgrChromik wymiata,boska jest:)
a tak by the way kate to jesteśmy chyba w jednej grupie :D
Natchniuza, z której grupy jesteś? Hehe ;)
Bart, ja jestem z grupy X15, a Ty?:P
ja jestem w DXQ478tr, ale poznałem też kilka osób z OPD190fp. Trochę się można pogubić jeśli jest ponad 15000 grup, nieprawdaż?
Być może kiedyś się spotkamy w budynku SKJ, poziomie 29, skrzydle XO, korytarzu 15, sali 24,68 :>
Byc moze, ale to chyba dopiero, jak nam postawia za dwa lata (hehehe) ten nowy budynek za 40mln :P
Jej akcent jest swietny,ona sama sympatyczna.Ale na jak dlugo starczy jej tej sympatii?Pozyjemy,zobaczymy...Pozdrawiam Wszystkich z mojej i nie mojej grupy ;)
nowy budynek? doszly mnie sluchy, ze ma cos wyrosnac, ale sadzilam, ze to jakas plota. no to super. szkoda tylko, ze za dwa lata ja juz wyfrune z zytniej - hope so!
o wlasnie jak wam sie podoba ?/ bo tak sie zastanawiam co by bylo jakbym byla na usiu??ciekawe czy mamy takie same ksiazki i w ogole pzredmioty??
tymczasem kuznicza we wrocq pzdrawia zytnia ;))
Mnie się jak dotąd nawet podoba:) ale jak się zacznie prawdziwa nauka to pewnie zmienie zdanie;)
Denerwuje mnie tylko totalny chaos i ciągła niepewność co do naszego 'schedule'.

Pozdrownia dla Studentów z Żytniej i Pułaskiego;)
Akinom, to, co my mamy teraz, to juz jest prawdziwa nauka. Potem bedzie tylko smierc z przeuczenia;) No ale Ty masz 4 dni wolnego i duzo mniej zajec, wiec moze przetrwasz;)

Ktore zajecia sie Wam najbardziej podobaja?
Ja na razie obstawiam historie lit. ang - cudo!:)
>Ja na razie obstawiam historie lit. ang - cudo!:)

hmm czyzby z prof. Borkowska?:>
fajnie jest, ale sa fajniejsi;) Macie caaale lata, zeby poznac wszystkich:]
Moj poczatek 2 roku jest ossstry nie powiem hehe ale mi sie to baaardzo podoba na tej uczlni.
Hmm co do pani piszacej, ze jej sie nie podoba hmmm no to wyfruwaj LoL sa tysiace na Twoje miejsce;)
a tak powaznie, nie ma sie co oszukiwac. chcesz byc dobra w ang. to poswiec sie i chlon wiedze, a nie narzekaj;) pozdrowionka dla pierwszorocznych:)))
a kto niby jest lepszy od prof. Borkowskiej ?
wyklady z prof. Borkowska, ale cwiczenia z dr Boryslawskim i to jest dopiero mistrzostwo swiata :)
Temat przeniesiony do archwium.