Gdzie znaleźć książki w sieci?

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie! Jestem świeżo upieczonym studentem filologii angielskiej na KUL. Nie mam niestety jeszcze dostępu do biblioteki akademickiej a potrzebuję na następny tydzien przeczytać parę lektur. Trzy pozycje udało mi się znaleźć w internecie, ale nie mogę sobie poradzić z:

John Galsworthy - The Japanese Quince
Lorrie Moore - How to Talk to Your Mother (Notes).

Czy ktoś mógłby podrzucić jakiegoś linka? A może ktoś z was posiada te książki w wersji elektronicznej i mógłby przesłać np przez e-mail?
Cze. Ja tez wlasnie zaczelam angielski na KULu. Niestety nie mam tych ksiazek. Ale moze bedziemy mogli sie czasami wymieniac materialami albo jakimis ciekawymi informacjami. Co Ty na to? moj adres [email]
Jestem zainteresowana wspólną wymianą książek e-books. Lista książek które posiadam:
1-Cambridge Certificate in Advanced English (4)
2-Cambridge Certificate in Advanced English (4) [teacher's book]
3-Focus on Advanced English Grammar Practice- Richard Walton (Longman)
4-Cambridge Certificate of Proficiency in English (1)
5-English Grammar Practice for Intermediate Students- L.G. Alexander (Longman)
6-Grammar Practice for Elementary Students – E.Walker, S.Elsworth (Longman)
7-Grammar Practice for Upper Intermediate Students– E.Walker, S.Elsworth (Longman)
8-Grammar and Vocabulary for CAE and CPE -R.Side, G.Wellman (Longman)
9-English Vocabulary in Use (Elementary) –M. McCarthy (Cambridge)
10-English Vocabulary in Use (Pre-Intermediate & Intermediate) –S. Redman (Cambridge)
11-English Vocabulary in Use (Upper-Intermediate & Advance) - M. McCarthy (Cambridge)
12-Business Vocabulary in Use – B.Mascull (Cambridge)
13-Repetytorium tematyczno-leksykalne 1 – M. Cieślak (Wagros)
14-Repetytorium tematyczno-leksykalne 2– M. Cieślak (Wagros)
15-Exercises on Idioms -J. Seidl (Oxford)
16-Test of written English - 185 TOEFL Writing Topics and Essays
17-American Idioms Dictionary -Spears R.A. NTC's (3ed., MGH, 2000)
18-A History of English Literature (R.H. Fletcher)
19-Merrick (Anne Rice)
20-The Da vinci Code (Dan Brown)
21-Grammar & Usage for Better Writing
22-The Oxford Essential Guide to Writing –T.S.Kane
23-Cambridge Practice Tests for IELTS (1)
24-Cambridge Practice Tests for IELTS (3)
25-Check Your Vocabulary for the IELTS (R. Wyatt)
26-International Dictionary of English -Cambridge
27-Oxford Practice Grammar (J.Eastwood)
28-Jean Yates -- The Ins and Outs of Prepositions
29-Thomson & Martinet -- A practical English Grammar
30-The Ultimate Phrasal Verb Book

Jesteś zainteresowany/zainteresowana jakąś pozycją z tej listy to ja chętnie się z Tobą wymienię. Proszę o Twoją listę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź [email]
pilnie poszukuję testów z czytania do toefl, czy ktoś zna może linki albo sam posiada na kompie?
odzwzajemnię pomoc :)

[email]
e.book1 mam do Ciebie prośbę czy mogłabyś mi przesłać parę pozycjii ze swojej ogromnej skarbnicy.. Niestety nie posiadam nic, co mogłabym ofiarować w zamian..natomiast ciągle poszukuje i jeśli znajde cosik.. daje słowom dam znać. Obecnie przygotowuję sie do CAE , więc książki przygotowujące do tego ezgaminu są dla mnie nader esencjonalne.
Zatem czekam na odpowiedz..
zainstaluj sobie kazee albo emule i ściągaj książki
Wszystkie ksiązki kótre oferuje e.book1 (gość) można ściągnąć ze strony: englishtips.org po zalogowaniu się :)po prawej stronie ( pod kalendarzen) zmienia sie jezyk z rosyjskiego na ang i mozna sie zalogowac. można tez na rosyjskiej wersji :)
Pozdrawiam
Myszk@
Ty masz te książki Bo: A/ założyłaś prywatną księgarnię B/ studiujesz anglistykę C/chcesz mnie dobić ilością materiałów? Nie mam nic na wymianę to i nie mam nic do powiedzenia
Temat przeniesiony do archwium.