studia na uw (lingwistyka stosowana) 2011

Temat przeniesiony do archwium.
hej
zalozylam ten temat,zeby poznac ludzi,ktorzy wiaza swoją przyszłosc z językami tudziez tłumaczeniami i maja zamiar studiowac lingwistyke stosowana przede wszystkim na uw lub juz ja studiuja i chcialiby sie podzielic z nami swoimi spostrzezeniami.
ja zdaje mature w przyszlym roku tj 2011 z ang i niem na p rozszerzonym, nad polskim sie zastanawiam bo jako obowiazkowy biora pdst ale nie wiem czy nie lepiej byloby zdawac roz. z tego co czytalam na str ils-u liczy sie jeszcze matma, ktora zdaje tylko i wylacznie pdst. A wy co zdajecie i jakie kombinacje jez wybieracie? gdzie zamierzacie mieszkac? akademik czy wynajem jakies kwaterki? bierzecie udzial w oja?

na wszystkich kierunkach liczy się matematyka, polski i język obcy na poziomie podstawowym. Specyfika kierunku jest odzwierciedlona w wyborze przedmiotów na poziomie rozszerzonym.
Ja także wybieram się na lingwistykę stosowaną na UW - ang franc, do matury mam jeszcze dwa lata, ale już intensywnie przyswajam te dwa języki. Wie ktoś może jakie były w tym roku progi ?

« 

Inne

 »

Pomoc językowa