Obrona licencjatu - jakie przykładowe pytania?

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że troszkę późno, ale za dwa dni mam obronę licencjatu z tematu "Teaching vocabulary to primary school learners in an entertaining way" i chciałbym się dowiedzieć jakie możliwe pytania mógłbym dostać.
Teraz mam totalną pustkę w głowie i z jednej strony boję się tej obrony a z drugiej z tego co wyczytałem to "trudno" jest się nie obronić - z tego co pisali ludzie na wielu forach.
Pytania beda zwiazane z twoim thesis, ktore by doswiadczaly ze znasz sie dobrze na temacie. Ja bym przeczytala wszystkie zrodla 2 razy i wtedy bedziesz pewny ze nie zapytaja sie czegos czego niema w thesis.
Moje pierwsze pytanie byloby: Dlaczego musimy uzywac 'entertaining way' kiedy chcemy uczyc male dzieci?
Dzieki Terri :) Mam kilka ładnych powodów dlaczego. Jutro cały dzień będę tworzył sobie w głowie możliwe odpowiedzi na cokolwiek co mi przyjdzie do głowy. Ahh jak dobrze byłoby mieć to już za sobą.
Popatrz na to inaczej. Napisales prace, znasz ja na pamiec - i teraz badz dumny ze mozesz czyms zachwycic pytajacych. Pochwal sie ta wiedza ktora znasz, przedstawiaj to jakby to byl wynalazek swiata, z entusiasmem, uzywajac technicznych slow, i zawsze wszystko podpieraj cytowanymi badaniami. Najlepiej tez porownywac (jak tylko sie da) co jeden naukowiec pisal a co drugi...
Pracę czasem pisałem w wielkich bólach (pół strony przez 4h) ale ogólnie wyszła w miarę dobrze.
Dzięki jeszcze raz za wskazówki :) postaram się wejść na obronę z entusjasmem, ale pewnie będę cały zestresowany.
No i wszystko skończyło się dobrze :) Miałem proste pytania, ale stress zrobił swoje i obroniłem na 4.
Cytat: BuckOhSix
No i wszystko skończyło się dobrze :) Miałem proste pytania, ale stress zrobił swoje i obroniłem na 4.

Gratulacje....diabel nigdy nie jest taki grozny jak sobie jego wyobrazamy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa