NKJO Gliwice j angielski - profil tłumaczeniowy i biznesowy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Czy jest tutaj ktoś uczący się w kolegium w Gliwicach na profilu tłumaczeniowym ( j ang) i może mi powiedzieć jak wyglada nauka? jakie uprawnienia posiada się po ukonczeniu profilu tłumaczeniowego? czy mozna po nim tłumaczyć? jakiego rodzaju praktyki trzeba tam przebyć?

każda informacja jest dla mnie cenna :)

pozdrawiam :D
Ale po co ci taka informacja? I tak tam nie pójdziesz, kolegia likwidują.
To kolegium jest przejęte przez politechnikę śląską i nie jest likwidowane.
skad ta informacja
ja również, chciałabym zasięgnąć jakichkolwiek informacji na temat KJO w Gliwicach, wiem, że należy on już do Politechniki Śląskiej. Mam zamiar iść na język włoski, może ktoś mi powiedzieć czy trudno się dostać, jaki jest poziom nauki i czy trudno się utrzymać komuś kto jest początkujący... proszę o wpisy:) wszelkie inne informacje związane ze studiami na tej uczelni również mnie interesują:D
Studiuje w Gliwicach filologię włoską na I roku. Dostać się było trudniej, niż w zeszłym roku, ale nie aż tak. Obowiązkowo trzeba zdawać jęz.obcy na rozszerzeniu bo inaczej nie ma szans. Bardzo mi się tu podoba, nauczyciele są wspaniali, bardzo pomocni i przyjemni;) utrzymać się jest dość łatwo jesli tylko na biezaco sie uczysz :D
dzięki bardzo za info:) dobra strona to to, że nauczyciele przyjemni, no i ogólnie z tego co mówisz da się wytrzymać;P tylko teraz mam obawy, bo zdawałam angielski podstawę... myślałam, że na filologię włoską nie ma aż tylu chętnych... no cóż, jak się nie uda spróbuje w innym miejscu...:D
Temat przeniesiony do archwium.