Jak sie studiuje na AP Kraków?

Temat przeniesiony do archwium.
Ciekawa jestem czy duza jest roznica miedzy studiami zaocznymi a dziennymi na AP konkretnie. Wierze ze napewno jest przepasc no ale mozecie podac jakies konkrety? A ile osob staralo sie o 1 mejsce na zaocznych w zeszlym roku, a moze tez wczesniej...?

Pozdrawiam serdecznie!!!!!!
halooo jest tam kto??:))
fantastycznie. naprawde:-) swietni ludzie i wykladowcy:-)polecam
Ale o zaocznych to pewnie nie wiesz:(((( Slyszalam ze inni wykladowcy na dziennych a inni na zaocznych.(?)

Pozdrawiam
no niestety malo wiem. ale z tego co widzialam na tablicy na rozpisce zjazdow zaocznych to wlasnie ci sami wykladowcy byli...pozdrawiam:-)
a na którym roku jesteś? bo chciałabym sie dowiedzieć czegoś na temat mgr uzupełniających na AP jak sie dostac i wogole jak jest.
No właśnie, ja też chcę zdawac na ang, AP i nie jestem tego pewna... Ile trzeba mieć procent, żeby się tak "na lajcie" ;) dostać?
jestem dopiero na 1wszym roku wiec o mgr uzupelniajacych nic nie wiem niestety. co do lajtowego dostania sie to ciezko powiedziec bo teraz zmienily sie kryteria rekrutacyjne. w tym roku brana pod uwage byla matura rozszerzona z angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna. łącznie mozna bylo zdobyc 200 pkt. przyjmowali od 168 pkt. ale jest naprawde swietnie. polecam. i zycze powodzenia:-)
Gdyby ktoś miał jakieś informacje na temat magisterskich to prosze o pomoc.
Jesli sie nie dostane do Tarnowa to napewno sprobuje na AP. Musze najpierw w Tarnowie probowac bo dziecko bedzie za male zebym mogla spedzac weekendy we Krakowie. ...A jesli chodzi o stara mature to ile puntkow trzeba bylo miec z egz pisemnego ???Bardzo prosze to wazna informacja, bo duza jest roznica miedzy 65 % a 80%:))

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa