KJO Łódź - reaktywacja

Temat przeniesiony do archwium.
doszly mnie sluchy, ze kolegium, wbrew juz oficjalnym zapewnieniom o zamknieciu, przeprowadzi rekrutacje w tym roku. Osoby zainteresowane niech sie lepiej upewnia - nie chce nikogo wprowadzic w blad, studiuje w kjo a info podane przez wykladowce.
no gadaj szybko natychmiast:) kiedy bedzie nabor? no gadaj :) gada!!!!:P:P:P

super :) zapytaj sie w ponmiedzialek o dalsze info kiedy nabor i tak dalej:) kiedy na dzienne kiedy na wieczorowe:)? czy bedzie kierunek pedagogika + angielski jaki pozxio9m i tak dalej:) gadaj no gadaj:)
College will never die :] Hard core will never die:)
Gossip ?isn't it? i hope so:) I would be pleased if You could send more details 'couse I'm very keen on to stra learnin in this College:)
TO collage cheers !!!!

please more info, develop yor thoughts :)
bye
proponuje przejsc sie do dziekanatu na Kosciuszki osobiscie lub ew. zadzwonic. Slyszałem, ze maja byc kierunki język+pedagogika+2jezyk. No i chodzi chyba o rekrutacje w czerwcu...
ja tam bylem pare razy ale niestety nic nie wiadomo :) jak cos bedziesz wiedziec w poniedzialek napisz dziekowa:)
no i jak?
Ja poprostu mysle, ze to kolejna prowokacja na tym forum dotyczaca kolegium. Na stronie internetowej uni, nic o tym nie pisze. Matura za pasem, wiec niby jak mialaby sie odbyc rekrutacja, skoro wszystko niejasne? To sciema!
no i ze matura przeciez egzamsy i zapisy dopiero w czerwcu jak cos:)
nie ma zadnej rekrutacji zamykają kolegium i koniec... co do mnie to nie polecam zwlaszcza kieunku pedagogika z francuskim-poziom niski jak cholera, robiona jest ruga częśc podręcznika i w ogole nie polecam francuskiegood podstaw. w 3 lata trudno jest sie dobrze nauczyc jezyka od podstaw. wiem ze na czystym angielskim jest wyzszy poziom ale na to juz od 2 lat nie ma rekrutacji. lepiej isc na czystą anglistykę.
KTO CI POWIEDZIAL ZE ZAMYKAJA TO SIE OKAZE NAPISZA NA STRONIE CZY JEST NABOR CZY NIE SKAD TE INFO?
Odpowiedz na Twoje pytanie znajduje sie w handbooku dotyczacym rekrutacji 06/07 gdzie nie ma ani slowa o kolegium. Natomiast zarowno na anglistyce jak i w kolegium lacza grupy co doprowadza np. do zajec z fonetyki w grupie o liczebnosci 30 osob. Cool, isn't?
po pierwsze, to nie jest zadna prowokacja... Bo niby po co?

po drugie, nie ja to wymyslilem a wykladowcy ktorzy dostali polecenie przygotowania siatek zajec na rok 2006/7.

po trzecie, po ich przygotowaniu dowiedzieli sie od dziekana (ktory byl nieobecny przez jakis czas) ze bylo to polecenie jego zastepcy a on sie pod tym nie podpisze. Nie byla wiec to plotka tylko niedogadanie sie kadr uniwerku (delikatnie mowiac)

i tyle.
Tzn. ten watek wyniknal z nieporozumienia pomiedzy wladzami uniwersytetu i nie ma zadnej rekrutacji?
na to wyglada, i tak to szkola czyni z czlowieka 'klamce' :)

pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą