WSL

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
witam.wybieram sie w tym roku na WSL.wlasnie w tym tygodniu podpisalam umowe.klamka zapadla.wplacilam wpisowe i koniec :) czy dobrze zrobilam?hihi?:)
czy jest wiecej ludzi ktorzy w tym roku rozwniez zaczynaja studia na tej uczelni?:)
Nie marudz, tylko sio na uczelnie :P
widze ze my tu tylko sie tam wybieramy.i nikogo nam do szczescia nie potrzeba :P :P :) nie to nie ;) tylko z tym mieszkaniem trza wykombinowac.jak bede miala chwilke czasu to sie porozgladam i juz :) buzka :*
Hejka ... ja w tym tygodniu tez podpisałam umowe no i sio na WSL :)
a zapisałyście się na licencjackie czy uzupełniajace magisterskie? bo ja na te drugie i szukam jakichś kontaktów.
czesc , ja tez w tym roku ide na sum na wsl, ile trzeba wpłacić wpisowego? rndzięki za odp z góry
Wpisowe to 400zł( zaoczne) lub 500zł (dziennie) + coś tam za postępowanie kwalifikacyjne zaleznie czy dostałaś się bez rozmowy czy z chyba 40 zł albo 80 zł. Ale to chyba wszystko na stronie można znaleźć. Rzuć okiem tutaj http://www.wsl.edu.pl/?menu_id=200 .
A tak w ogóle to wybierasz się na dzienne czy zaoczne?
tez sie chyba tam wybieram, chociąz nie powiedziałabym ze sie strasznie ciesze z tego powodu,ale moze nie bedzie tak źle.którą specjalizacje wybraliście? ja zamierzam lingwistyke,ale nie wiem który drugi język wybrać, bo nie znam ani rosyjskiego,niemieckiego ani hiszpańskiego, żałuje ze nie ma francuskiego
bedzie fajnie :) ja na lingwistyke ;/
Witam serdecznie:)Bardzo sie ciesze ze co niekotrzy bardzo optymistycznie i z wielkim entuzjazemm podchodza do studiow na WSL. Na pewno ten optymizm bedzie wam towarzyszyl przez najblizsze lata. Ja skonczylam juz pierwszy rok i naprawde z perspektywy czasu widze ze to byl naprawde udany, pomyslny i fajowski rok:)Zdalam sobie z tego sprawe dopiero w wakacje ale byc moze dlatego ze dopiero w wakacje ma sie czas na przemyslenia....Nie zamienilabym moich studiow na zadne inne:) A tak nawiasem mowiac specjalizacje wybiera sie na drugim roku. Na pierwszym roku uczymy sie programem ogolnym. Jesli sa jakies pytanka serdecznie zapraszam do wspolnej konwersacji:)
PS> Dam Wam wszystkim przyszlym studentom WSL dobra rade-wykorzystajcie te studia na maksa, dajcie z siebie wsztstko a szybko zobaczycie rezultaty!Bo tu na WSL czuje sie szacunek, docenienie i wzajemna sympatie.I co najwazniejsze nie ma tu "wyścigu szczurów" co dla mnie jest czyms niesamowitym bo bedac w liceum spotykalam sie z tym na co dzien i wierzcie mi nie budzilo to zdrowych relacji. Serdecznie pozdrawiam....
Justyna, to Ty? :]
JA TEZ MAM ZAMIAR STUDIOWAC TYLKO NIE WIEM CZY JESZCZE MOZNA SKLADAC DOKUMENTY???
Dzwonilam tam do biura rekrutacji.
Papiery mozna skladac do 14.09.
Test kompetencji - 16.09 ( jestes zwolniony jak masz certyfikat)
HEJ ALE JA MYSLE O STUDIACH MGR MAM 4 NA DYPLOMIE
Jak dzwoniłam to pytalam sie o studia licencjackie... nie wiem jak jest z magisterskimi... zadzwoń jutro do biura rekrutacji... powinno chyba byc czynne pomimo soboty...
Masz nr?
MAM TEN ZE STRONY INTERNETOWEJ DZIEKI ZA INFO
Czy ktoś z Rzeszowa może jutro wybiera się do Częstochowy jutro rano? Trudno tam dojechać, może macie jakieś sprawdzone środki transportu??? please pomóżcie
proponuję www.pkp.pl i pociąg... najczęściej dojeżdżają na miesce ;) jest chyba też autobus.
ewelina jak najprosciej dostac sie na wsl jade w srode prosze o wskazowki
Czesc, wybierasz się na licencjackie czy magisterskie? Najlepiej tam dojechać pociągiem, last minute do Krakowa 5:27, a później jest za 5 min do Częstochowy. Jeśli bedziesz jeździć od października do Częstochowy, daj znać, może razem udało by się zorganizować, pozdrawiam
na magisterskie sie wybieram Ewelina czy masz moze rozklad zjazdow na wsl na mgr na najblizszy rok chodzi mi o terminy prosze odpisz to dla mnie bardzo wazne dzieki
ja mam dostęp do takowych informacji :)
przy zjazdach pt - sb:
SEMESTR ZIMOWY SEMESTR LETNI
1.13 – 14 X 2006 1.23 – 24 II 2007
2.27 – 28 X 2006 2.09 – 10 III 2007
3.17 – 18 XI 2006 3.23 – 24 III 2007
4.01 – 02 XII 2006 4.13 – 14 IV 2007
5.15 – 16 XII 2006 5.27 – 28 IV 2007
6.12 – 13 I2007 6.11 – 12 V 2007

przy zjazdach sd-ndz są to te same weekendy.
pzdr
serdeczne dzieki
Przy okazji ja też dziękuje, nie miałam tego rozkładu. Betii będziesz jeździć na zjazdy sobota niedziela? Jak tak, odezwij się proszę na [gg] , bo nie chce sama jeździć :(
bede jezdzic na sb-ndz ale przeraza mnie seminarium z jezykoznastwa a takie tylko zostalo
Ja sie też na poczatku przeraziłam, ale wiele osob twierdzi, ze zupełnie ciekawie sie z tego pisze.
Jesteś z Rzeszowa? Masz w planie jeździć tym pociągiem last minute do Krakowa?
Czesc. Złozylam dzisiaj dokumenty na wsl i tez na językoznawstwo bo tylko takie bylo, podczas gdy ja od zawsze chcialam metodyke. Teraz nie wiem czy dobrze zrobilam. Z jezykoznawstwem u mnie na bakier. Boje sie ze sobie nie poradze i ze bede miala duze braki. Czy wiesz moze jak te studia wygladaja dokladnie czy wymagana jest jakas bardzo dokladna znajomosc jezykoznawstwa? Jesli cos wiesz daj znac. Dzieki
hej jestem z kielc dzisiaj zlozylam papiery Moze faktycznie nie bedzie tak zle z tym jęzkoznastwem Do zobaczenia na zajeciach
Jeśli na językoznawstwo trzeba będzie naprawde dużo z tego wiedzieć, to ja zupełnie leże, bo wogóle się tym nie interesuję. Ja mam nadzieję, że to będzie tak jak w przypadku wszystkich prac magisterskich - ma się temat i szuka materiałów w tej konkretnej dziedzinie. Na bieżąco się czyta i pisze.
Będzie dobrze, temat jak temat, ważne czy jest dużo materiałów dostępnych.
Mam prośbę. Nie mogę w ten weekend jechać na uczelnie a chcialabym wiedziec co i jak. Czy możesz mi dać znać co tam się działo? Oczywiście najbardziej mnie interesuje seminarium:)) Moje gadu to 4014149. Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

 »

Pomoc językowa