Kursy przed:)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć!
Czy ktos się może orientuje w kursach przygotowujących na Lingwistyke stosowana na UW. Interesuja mnie te półroczne rozpoczynajace sie teraz...moze ktos chodzi na te roczne...i moze byc tak mily i mi sprawdzic kiedy sie zaczynja polroczne albo dac mi jais namiar:))))nie bede mowic jak bede wdzieczna......a tak wogole to jak wam sie podoba w tym roku???nudzicie sie czy jednak warto?pozdrawiam....
tak róznie o tym mowia...slyszalam nawet opinie ze prowadzacy czytaja bajki w jezyku obcym i na tym sie konczy i wklad w lekcje.....
zna ktos kursy na kjs?
M, w bajki wierzysz?! grow up!

zalezy, co kto lubi.. mi sie podoba, nie wyobrazam sobie zmiany kierunku, mimo ze niektore zajecia sa po prostu do zejscia... ale zdaje sobie sprawe z tego, ze na kazdym kierunku takie zajecia sie znajda
Jakie zajęcia, jakie...? ^_^
Martyna takie kursy już się zaczęły, ja chodzę na te pół roczne i zapisywałam sie w grudniu, a teraz już nie przyjmują,( w fundacji optimi elaturi, a nie wiem jak jest w innych)
no nikt nie zna na kjs????
ja chodziłem na te kursy!!!!!!!niewiem za co zapłaciłem tyle pieniędzy! bo i tak mnie tam niczego nie nauczyli! a bzdura ze ktos gada ze kto chodzi na kursy to sie dostaje! liczy sie wynik ezgaminu pozatym gówno to ich obchodzi
emil o ktorych kursach mowisz
info o kursach na kjs znajdziesz tutaj: www.centrumdidacticum.pl
Ja chodze na kurs do kjs, jest super, bardzo dużo mi dały. Szczególnie dlatego że uświadomiłam sobie, jak dużo nie umiem :-( Na dniach otwartych wisiały plakaty, ten adres powyżej się zgadza
a z jakich ksiazek sie uczycie na tych kursach??
hej mozesz mi powiedziec ile jest osob na tym kursie? obawiAM SIE ZE ONI OBSTAWIA POLOWE MIEJSC;(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Inne strony do nauki języków