Czy to nie za mało?

Temat przeniesiony do archwium.
Moja znajomość angielskiego jest na poziomie FCE. Chciałabym dostać się anglistyke,ale czy moja wiedza jest wystarczająca czy dam radę? Proszę o szczere opinie.
Dostać pewnie się dostaniesz, wszyscy wiemy jaki jest poziom nowej matury. Utrzymanie się na studiach - zależy o jakiej uczelni myślisz. Moim skromnym zdaniem znajomość na poziomie FCE (potwierdzona certyfikatem?uczysz się z książki do FCE?nauczyciel określił Twój poziom?) jest niewystarczająca. W najlepszym przypadku będziesz mieć mnóstwo dodatkowej pracy.
Mam FCE na B. A mysle o U. Warszawskim, bo najblizej mojego miejsca zamieszkania.
kiedys (tzn przed nową maturą) ludzie którzy startowali na anglistykę reprezentowali poziom CAE/CPE.Ale jeżeli masz jeszcze roczek do matury do spokojnie możesz podciągnąc się do poziomu CAE i jeżeli się dostaniesz jeszcze trochę poprzerabiać w wakacje i powinno być dobrze.
Ja zdawalam starą mature i z ang dostałam 5 a i tak pierwsze 2tyg anglistyki były dla mnie szokiem ;)
Ja bym sie bala, ze sobie nie poradze. Ale skoro masz jeszcze rok i duzo determinacji to dasz sobie rade:)
Dzieki. Chyba sprobuje i zaryzykuje :)
Temat przeniesiony do archwium.