Dlaczego w NKJO nie można uzyskać stypendiów unijn

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie takie jak w temacie, dostałem sie do collage w Suchej Beskidzkiej i nie wiem czemu ale nie można sie starać o stypendia socjalne, a w starowstwie powiedzieli mi że nie można ubiegać sie o unijne też własnie przez collage. Moze mi ktoś powiedzieć dlaczego ?? i czy jest jakaś szansa na uzyskanie stypendium innego niż naukowe ??
zadne NKJO nie jest uczelnia wyzsza. juz o tym kiedys pisalam, poszukaj w historii. wszellkie stypendia socjalne, w tym przyznawane z EFS a przeznaczone dla studentow uczelni wyzszych, NKJO taka instytucja nie jest i w zwiazku z tym KLOPS,musisz sie utrzymac inaczej ;)
Na Twoim miejscu cieszyłabym się jak dostaniesz naukowe, bo w niektórych kolegiach nie praktykuje się przydzielania żadnych stydpendiów. Poza tym to "w starostwie" i "college". Collage to z tego co wiem, jest formą sztuki :P Pozdrawiam.
Więc na jakie stypendium można liczyć w NKJO ??? Orientuje się ktoś jak jest we Wrocławiu ?
pamietam ze u mnie w NKJO bylo przyznawane stypendium naukowe -ktore wynosilo 100 zl dla kazdego. Od tego roku jest mozliwosc dostania socjalnego , ale jest ono przyznawane przez wojewodztwo .. na typowo unijne nie ma co liczyc :)
mozna dostac stype w NKJO jesli ono takowe przyznaje... u nas w opolu bylo jakies zadobre wyniki w nauce, dostawaly je 3 najlepsze osoby na calym roku, trzeba bylo miec srednia 5,0!!
Temat przeniesiony do archwium.