WSJO w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym studiować filologie angielską z japonistyką , ale taka istnieje tylko w Poznaniu a ja mieszkam k.Rzeszowa.Czy jest sens jechać tak daleko?Doradźcie mi..proszę..

P.S . Może ktoś z was tam studjuje
Pewnie, ze jest...Podobno super imprezy sa w Poznaniu ;P
warto to zrobić, poza tym łatwiej tu o pracę
Dzięki za wasze odpowiedzi!! :-)
A jak wygląda samo studjowanie? Jest sens iść na takie studia...?
No a co z zakwaterowaniem i wpłacaniem ?
to jest płatna szkoła, wiesz o tym?
Tak, wiem,że troche to kosztuje..ale zdałam FCE w grudniu i łatwo mi się będzie tam dostać..(chyba)
A w całej Polsce nie ma nic podobniejszego:(
>Tak, wiem,że troche to kosztuje..ale zdałam FCE w grudniu i łatwo mi
>się będzie tam dostać..(chyba)
Nawet na pewno - z FCE przyjmują bez egzaminów.

>A w całej Polsce nie ma nic podobniejszego:(
Hmm, filologii angielskiej z japonistyką nie ma, ale na japonistykach, z tego co się orientuję, z reguły jest bardzo rozbudowany program nauczania języka angielskiego. Poza tym dowiedz się, jaki jest dyplom po ukończeniu WSJO - gdzieś (może nawet na tym forum ;)) czytałam/słyszałam, że w wypadku f. angielskiej ze skandynawistyką jest to dyplom ukończenia filologii angielskiej + świadectwo ukończenia KURSU języka szwedzkiego...
Czy jest sens? Widocznie dla mnie był skoro tu studiuje, a mieszkam notabene jeszcze dalej od ciebie.. okolice Przemysla:) jak chcesz sie dowiedziec czegos wiecej to pisz na [email] odpisze w miare mozliwosci
hmm sens jest. ale ja przeniosłam się tam w tym roku przymusowo z innej uczelni i szczerze mówiąc się nudzę ... nie tylko ja żeby nie było. fakt, że to dopiero początki ale jakoś tak jestem lekko poziomem zawiedziona bo przyjmuja byle kogo.
żeby nie być gołosłowną przytoczę twór z ostatniej gramy "Neil is always gets ..." - a można by przytoczyć po drugim tygodniu tysiąc innych, ale wolę się bardziej nie dobijać zapisując wszystkie 'ciekawostki'.
Temat przeniesiony do archwium.