AE w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos mógłby mi pomóc??:) Zastanawiam sie na złożeniem papierów na Akademię Ekonomiczną w Poznaniu i nie wiem czego sie spodziewać po egzaminach z angielskiego. Wiem tylko, ze są trude i nic więcej. MOże jest tu ktos, kto zdawał do Poznania na AE i mógłby mi pomóc:)
posluchaj ja juz skonczylam AE w Poznaniu i powiem ci jedno jak ja zdawalam byly strassznie trudneeee. A teraz ponoc poziom jeszcze wzrosl wiec moze wybierz sobie inny jezyk. test jest standardowy, ale jesli nie trafisz w tematyke to masz ulane niestety. Mimo to zycze powodzenia !!!! na pewno Ci sie przyda
kiedys mozna bylo kupic informator i tam bodjze byly testy z poprzednich lat, wiec najlepeij jak sam sie przekonasz, w budynku glownym w tym kiosku z ksiazkami pamietam ze go kiedyz widzialam, albo w ksiegarni w wiezowcu, lub skontaktuj sie z dzialem rekrutacji, i najlepeij obiektywnie ocen te testy, nie daj sie zasugerowc, co dla jednego jest trudne dla drugiego wcale takie byc nie musi:) pozdrawiam i zycze pwodzenia
Ze strony www.ae.poznan.pl

Przykładowe zestawy pytań egzaminacyjnych z poprzednich lat dostępne są w \"Informatorze dla kandydatów na studia\", który nabyć można na terenie Akademii Ekonomicznej, al. Niepodległości 10, 60-967 Poznań.

Sprzedaż wysyłkową Informatorów prowadzi także księgarnia Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ul. Powstańców Wielkopolskich 16, 61-895 Poznań, tel. 854-31-48.