kultura wielkiej brytani/korepetycje w poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
mam do was 2 pytanka; po pierwsze jaka ksiazke o kulturze wielkiej brytani najlepiej kupic bo takie wlasnie pytania sa na konkursach:))a po 2 czy znacie jakies dobry szkoly ew. korepetytorow ktorzy przygotowuja w wakacje do fce w poznaniu??:P
wiec jesli chodzi o ksiązke to Oxford Guide to British and American Culture - Jonathan Crowther, wydaje mi sie ze jest to dobra ksiazka kosztowala mnie coś kolo 100 zl ale jest tam duzo rzeczy:) a co do drugiego pytanka to niestety nic Ci nie poradze bo nie jestem z Poznania:) pzodroofka
Dobra jest taka ładnie wydana, trochę albumowa książka \"Britain\" (nie pamiętam tytułu, wydawnictwa, nic :/, była chyba z Oxford lub Cambridge ;)) - przede wszystkim bardzo ciekawa i przystępna, poza tym na konkursie, na którym kiedyś byłam pytania były chyba pisane pod jej silnym wpływem ;).
a gdzie mozna te ksiazki kupic?! bo domyslam sie ze nie w zwyklej ksiegarni:P i wogole dzieks za odp..
idź do omnibusa na Sw Marcinie - jeśli książki tam nie ma, to ją sprowadzą- po prostu się zapytaj, powiedzą ci czy jest taka możliwość i ile będzie kosztowała.
Możesz też tam zadzwonić lub wysłać emaila:
tel./fax. (61) 853 61 82
e-mail: [email]
mhm...no ok dzieki z gory:) a ty jaka ksiazke mi polecasz akk? i znasz jakis korepetytorow z poznania??
z takimi książkami nie jestem w tej chwili na bieżąco, więc niestety nie pomogę.
Korepetytorów z Poznania co prawda znam (łącznie z sobą), ale moi znajomi raczej nie narzekają na brak korepetycji (raczej na nadmiar, ostatnio usiłowałam komuś pomóc i z trudem mi się udało), a w wakacje po prostu gdzieś sobie wyjeżdżają.
A może spróbuj w JDJ?? Chyba mają jakieś intensywne wakacyjne kursy. Kilku moich znajomych tam chodziło, ci z wyższych poziomów zawsze byli zadowoleni.
Polecam mojego korepetytora, czy raczej nauczyciela, dał mi taką szkołę, że zdałem na A. Chociaż nieraz scierałem pot z czoła. Z tego co wiem, to uczy przez większą część wakacji. Nie jest drogi. A skuteczny bardzo. Mailnij do mnie, a dostaniesz jego numer [email]
ponawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa