jęz specjalistyczne na uw zaoczne magisterskie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 58
poprzednia |
chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o kierunku jęz specjalistyczne na uw zaoczne magisterskie. wszystko co najistotniejsze bo wybieram sie tam w tym roku.
przeciez tu jest pelno odpowiedzi na twoje pytania!!!
a bo mi sie chce szukac
to tlumaczem ez dobrym niebedziesz-ty wiesz ile oni musza szukac w necie, po slownikach itd itp
>to tlumaczem ez dobrym niebedziesz-ty wiesz ile oni musza szukac w
>necie, po slownikach itd itp

Swiete slowa!
Buhahahaha!
tłumaczem to już jestem wystarczy troche znajomości i długa praktyka z językiem więc sory
żeby być do końca usatysfakcjonowaną potrzebuje tylko papierka
no to na zaoczne KJS bedziesz pasowac jak znalazł ;)
Znam dobrych tlumaczy bez papierka.
wiesz ze po angielsku to twoje \"SORY\" pisze sie sorry
ależ ty ambitny jesteś masz jeszcze coś mądrego w zanadrzu?
tłumaczem jesteś.
Z tego co piszesz trudno uwierzyć, że jesteś (lub kiedykolwiek będziesz) dobrym tłumaczem.
a co ty możesz o mnie wiedzieć? niewiele. skoro takie rzeczy wypisujesz po przeczytaniu kilku uwag to chyba masz jakiś szósty zmysł. daruj sobie nie ośmieszaj się
Zgadzam się z amused to death (swoją drogą fajny nick:)). Czytając posty twojego autorstwa trudno oprzeć się wrażeniu, że masz problemy z władaniem językiem ojczystym, a przecież to niezwykle istotne przy dokonywaniu jakichkolwiek tłumaczeń, rzekłbym- podstawa!
Wielu ludzi ma problemy z oceną człowieka po znajomości nawet kilku letniej. A wy zrobiliście to po przeczytaniu kilku zdań, które nie miały ładu i składu. To fakt polacy są podli. Zamiast pomocy otrzymałam ostre słowa krytyki. Mam nadzieje że was też nikt nie oszczędzi.
Pocieszający jest fakt, że mam praktyke i moi pracodawcy uważają mnie za doskonałego tłumacza. A wy co osiągneliście?
>To fakt polacy są podli.

Drogi Tłumaczu,

Czy tłumaczysz na język Polski? Hmmmmmmm

Polacy pisze się z DUZEJ LITERKI :)

>A wy co osiągneliście?

Na Twoje ucho i po cichu:
Mógłbys sie zdziwić:

Forumowicz \"m.g.\" to znany w Polsce tłumacz języka angielskiego z UW, wykładowca w różnych szkolach...
Forumowicz amused.to.death to anglistka z wyksztalcenia, która jak się przekonałam niedawno zna angielski lepiej niz niejeden profesor, a poznałam wielu infamouse...
To tak z plotek....
Droga N- \"kilkuletniej\" pisze się łącznie, może jestem w błędzie, w końcu jestem nikim- dopiero w tym roku zdaję na studia... Twoje wypowiedzi są doprawdy żałosne i żenujące... Jeśli istotnie parasz się tłumaczeniami, to o swoją przyszłość jako tłumacza właśnie nie mam się co obawiać- przy takiej konkurencji... Jeszcze malutka prośba: jeśli nie wiesz, co napisać (i jak), to zwyczajnie nie pisz. Wypisujesz bdzury, kochana, i to jeszcze błędnie!
>a co ty możesz o mnie wiedzieć? niewiele.

niewiele to fakt, ale \'you never get another chance to make a good first impression\'

>skoro takie rzeczy wypisujesz po przeczytaniu kilku uwag to chyba masz >jakiś szósty zmysł.

Wiesz chyba mam, bo bardzo rzadko się mylę w swojej ocenie.

> nie ośmieszaj się

śmieszni są ludzie, którym się wydaje, że po ich wypowiedziach czy zachowaniu nie da się ich ocenić. Da się, tylko nie każdy to umie. A w necie wystarczy poczytać trochę postów i po pewnym czasie łatwo jest odróżnić kto ma 15 lat, kto 25, a kto 55; kto jest uczniem, a kto studentem, jakie ma podejście do życia etc.

Niby dlaczego miałaby nie uważać, że jeżeli, ktoś w tak prostej sprawie, wymagającej naprawdę niewiele wysiłku mówi \'nie chce mi się\', bo będzie się nadawał do pracy która wymaga wysiłku, starania, szukania?

Niestety przez takich ludzi, inni mają wiecej pracy, bo przecież w końcu ktoś musi poprawić to, co w d... miał ktoś inny.
widzę że poszło prawie że na noże :)
więc doleję nieco oliwy do ognia i dodam, że - o ile się orientuję - osoba posługująca się nickiem \"nikadomi\" (czyżby Pani Dominika?) kończy właśnie wyższą szkołę języków obcych i zarządzania finansami avans. z przykrością muszę stwierdzić, że niewielu absolwentów tej uczelni \"nadaje się na tłumacza\" i niewielu powinno się tym zajmować - dla dobra swego i innych. może rzeczywiście zbyt szybko oceniliśmy nikadomi, może rzeczywiście jest świetnym tłumaczem, ale tylko może. bo, jak mówię, z avansu niewielu wyszło tłumaczy, i niewielu wyjdzie. a już mówić, że JEST SIĘ tłumaczem NIE UKOŃCZYWSZY nawet jeszcze tej i tak kiepskiej szkoły - to już \"letka przesada\". tak samo jak przyznawać się otwarcie do lenistwa - jest to zresztą cecha charakterystyczna większości studentów avansu. to tyle ode mnie. dobrej nocy wszystkim!
Viper, a co Ty taki/taka jadowity/a ??? :)))
a bo jeszcze zęby jadowe działają to kąsam co popadnie;)))
a serio - trochę mi szkoda nikadomi, fakt, ale zdenerwował mnie trochę fakt, że student dosyć marnej szkoły uważa się za dobrego tłumacza. no na litośc boską - trochę skromności, apeluję!!! ;)
ooops, dwa razy powtórzyłem \"fakt\" w jednym zdaniu - godne napiętnowania. zatem pierwszy \"fakt\" zam ieniam na przykład na \"ok\"
Fakt, napisałeś dwa razy \"fakt\", ja bym się jednak tym faktem zbytnio nie przejmował, wziąwszy pod uwagę fakt, że faktycznie żadnych innych błędów nie popełniasz. To na tyle faktografii... Mimo wszystko chyba jednak nie przerzucę się na czytanie \"Faktu\" (w niektórych kręgach: \"fakta\":)) Pozdrawiam!
hmmm...
A skad tajemniczy Viperek zna te szczegoly jak to jest z tym Avansem....
hm....
Podejrzewalam ze Viperek to jakis profesorek....

Podpisano

Maly Ciekawski Detektyw
widzę, że jesteś wręcz faktorią faktu! również pozdrawiam ;)
Zdaje się, że Viperek jest o pół roku bliżej doktoratu od niżej podpisanego.
A maila Viperek dostał godzinę temu? Spodobało się?

M.G.
a czy Mały Ciekawski Detektyw wie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? ;)))
profesorek, powiada Detektyw? no tak... ciekawa sprawa... rzeczywiście - coś za dużo wiem o tym nieszczęsnym avansie jak na zwykłego zjadacza chleba na spulchniaczach...
a nie może odczytac!!!
a pewnie odsłuchać. a przyśle jeszcze raz, pliz... ino w jakim innym formacie, bo nijak nie umim
ja jestem z tych co szukają i znajdują i chyba wiem skąd Viperek zna te szczegóły....hehe

kliknij na nick, a pojawi ci się profil użytkownika i wszystkie posty, które owa persona napisała. I w jednym z nich nikadomi przyznała się, że właśnie kończy avans.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 58
poprzednia |

« 

Studia językowe