AP SUM - egz ustny

Temat przeniesiony do archwium.
Do tych co przeszli pisemny pytanie :
ile macie osób na liscie w ERK na specjalizacje?
I czy wiecie ile osób przyjmą?

Na jezykoznawstwo jest 17 (no chyba ze jest 2 lista na sobote)
Z przekładoznawstwa sa 32 osoby i z tego co wiem ma byc 10 osob na kazda specjalizacje. Wychodzi na to ze masz duze szanse na zdanie :)
na metodyke 41!!! super, a ja dalej nie wiem co i jak. strach w oczach !
a wiecie chociaż ile mieliście z pisemnej, można sie gdzieś tego dowiedzieć?
nie zeby to robilo jakas rozniece ale w sumie dziwne ze nie podali punktacji.
hej zuuzuu a trudny wg Ciebie byl pisemny? ja za tydzien zdaje na zaoczne..jak oceniasz?
nie byl bardzo trudny, raczej taki do zrobienia, z tym ze byly fragmenty gdzie sie troche zastanawialam - np. to ostatnie z gramatyki. kurcze co z tego ze go zdalam jak tu 41 osób a 10 miejsc, zwlaszcza ze nie wiem jak oni oceniaja rozmowe :(
no nic po uzalaniu sie :)
życze powodzenia na egzaminach :) bedzie dobrze!
3maj sie
Dokładnie, nie ma co sie łamać, bedzie co ma byc. Ja ide na żywioł, zawsze lubiłem tłumaczenia, znam mnóstwo słówek ale nic kompletnie nie wiem o teorii przekładu bo nikt mnie tego nigdy nie uczył a z tych sugerowanych lektur mam tylko 2 z czego jedna uważam za naprawde malo przydatna.... POWODZENIA EVERYONE!
Odezwijcie sie jak juz bedziecie po, napiszcie jak wrazenia :) mam nadzieje ze sie dostaniemy i spotkamy na jakis zajeciach :) :)
I po bólu :) Wchodziłem tam z dusza na ramieniu ale w sumie wyszedlem zadowolony. Były 2 bardzo miłe panie, które zapytały mnie skad u mnie zainteresowanie przekladem, potem czy mam ze soba jakas pracę (nie miałem, ale jakos chyba z tego wybrąłem ;/ ) no i dostalem text piosenki do zanalizowania (jakie trudnosci moze napotkac tlumacz tłumacząc ją). W poniedziałek wyniki...
hej, bylo tak sobie. jak zwykle nerwy mnie zjadly:( a to czekanie do poniedzialku to tez nie poprawia sytuacji, no bo jak dlugo mozna to oceniac, przecież wyniki pisemnego byly od razu, a przecież musieli sprawdzac tyle testów, a tu co... rozmowa i czesc, a ostateczne wyniki w pn :/
no nic, trzeba sie czyms zajac zeby nie myslec, bo i tak juz po wszystkim....
a jak bylo na literaturze? o co pytali?
Ja juz wiem, że dostałem się na UJ :) tak więc tak czy siak już jest ok. Jutro przekonamy się co z AP... Tymczasem miałbym pytanko do zorientowanych - gdzie warto by zostać jeśli dostanie się na obydwa? Czy UJ ma lepszą kadrę niż AP? Czy renoma tego uniwerku i studia zaoczne są lepszą inwestycją od dziennych na AP? Dzienks za odpowiedz :)
Polecam ci dzienne studia. Obie uczelnie sa OK, ale studia dzienne sa 100 razy lepsze!
czy komus udalo sie dodzwonic na uczelnie, wyniki mialy byc 2h temu a tam nikt nie odbiera. ktos byl tam moze, sa listy wywieszone? ktos cos wie?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia