AP - rozpoczecie roku

Temat przeniesiony do archwium.
witam, mam pytanie do osób które rozpoczynają studia na filologii angielskiej na ap na I roku: czy macie juz jakiekolwiek informacje dotyczące rozpoczęcia roku,spotkania z rektorem i takie tam? to samo sie odnosi do planu zajec? pozdrawiam
no hej ja tez nie mam jeszcze żadnych informacji,
przyzwyczajajcie się.. :) na tej uczelni nigdy nic nie wiadomo.. powodzenia ;)
Zwykle rozpoczęcie dla I roku odbywało się 1 października o 9 rano na Karmelickiej 41 w sali nr 2. Pewnie w tym roku będzie tak samo. Pozdrawiam.
Dzwonił ktoś do instytutu zapytać o godzinę rozpoczęcia spotkania I roku anglistyki??????????????
Chyba nie - bo po co? Od kogos gdzies tam na ulicy sie przeciez wszystko dowiesz.
hej,

ja dostalam dzis na maila wiadomosc ze to jest (tak jak mowi pani Agapi) 0 9;00 w sali nr 2. Karmelicka 41 of course ;)

sprawdzcie sobie, tez na pewno macie takie info :)

milego 1 pazdziernika hehe
A czy ma ktos jakies info na temat planu zajec?... na str Ap nie ma ;/
Plan już jest na stronie :)

http://www.ap.krakow.pl/neofil/ang/plany_zajec.htm
Czy ktoś może wie na jakiej zasadzie dokonuje się podziału na grupy? I ile ich tak naprawdę jest? Dwie? Cztery? Można sobie wybierać samemu godziny zajęć czy one są poustalane już z góry? Jakoś strasznie skomplikowanie to wygląda..
wydaje mi sie ze podział jest na 3 grupy, a dzielą najprawdopodobniej alfabetycznie ;) i raczej (na pewno) nie ma szans sobie wybrać godzin bo to oni narzucają, ew prawdopodobnie mozna znienić grupę ale to chyba zaraz jakos na poczatku jak nie przed rozpoczeciem ;] ps informacje niepotwierdzone, ja tak mysle 'z doswiadczenia' pzdr AP ;D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia