!!! praca dyplomowa TESTING VOCABULARY !!

Temat przeniesiony do archwium.
WItam:) dzis wlasnie wymyslilam temat pracy dyplomowej ; " the effectivness of testing vocabulary in junior high school". Czy uwazacie ten temat za w miare sensowny? Nie mam jeszcze wizji tego calego przedsiewziecia,ale mysle ze wkrotce sie cos wyklaruje:) Mam tez prosbe, czy mozecie mi polecic jakas literature odnosnie testingu? Bede wdzieczna. Pozdrawiam
_________________
Chyba nikt się nie kwapi, to może ja coś powiem.
Po pierwsze, jak widzę temat w którym jest "vocabulary", to mnie trochę odrzuca. Ale może Ty, dla odmiany, napiszesz coś niezwykle oryginalnego ...
Po drugie, "the effectiveness of testing"... Hmmm, jak by było "of teaching", to wiedziałabym, mniej więcej, o czym możesz to napisać. Ale "of testing"? Będziesz badać, czy regularne testy ze słownictwa dają jakieś efekty w gimnazjum?
witam:)
mam pytanie i może mogłabyś mi pomóc?Otóz chodzi o to, ze piszę prace licencjacka o Mixed- ability class i właśnie zatrzymałam sie an "nauczycielu" Nie mogę znależć literatury na temat "the role of the teacher" i ogólnie o pozycji nauczyciela w klasie i w nauczaniu...Może mogłabyś mi polecić jakies strony gdzie ja mogłabym coś znależć??Pozdrawiam i zgóry dziękuje:)
Tony Wright, The Roles of Teachers and Learners. OUP
A także u Harmera i u Komorowskiej, w rozdziałach na temat.
A do tych swoich mixed-ability classes to już musisz sama odnieść sobie to, co wyczytasz u Wrighta i w tych dwóch podręcznikach. Praca licencjacka ma charakter nie tylko odtwórczy