ciekawostka

Temat przeniesiony do archwium.
cześć szukam osób, które studiują filologię angielską na Akademii Pedagogicznej lub w tym roku chcą tam się dostać.
Jaka jest atmosfera? czy jesteście zadowoleni ogólnie ze studiów?
ile mieliście procent z ang i polskiego na maturze?
ja z próbnej mialam 90(ang rozszerz)i 71 (polski podstawowy)-hmmm, czy jest sens w moim przypadku składać dokumenty na Ap?
obawiam się tego, że nie byłam w Wielkiej Brytani ani w żadnym anglojęzycznym kraju, więc nie miałam bezpośredniego kontaktu z codziennym językiem...
w ogole mam dużo wątpliwości, czy sobie poradzę (słyszałam różne historie o gramatyce opisowej czy historii Wielkiej Brytanii), więc proszę o radę i thank you in advance...
hej, uważam że nie masz czego się obawiać - Twój wynik z matury jest bardzo dobry :) myślę że bez obaw możesz startować na te studia, to że nie byłaś nigdy w kraju anglojęzycznym na pewno w żaden sposób Cię nie dyskwalifikuje:) Ja już trzeci rok studiuję anglistykę na UŚ-iu gdzie poziom jest raczej wysoki i mimo że w Anglii nigdy nie byłam dobrze daję sobie radę :) wiadomo że na początku, na pierwszym roku, ciężko było się przyzwyczaić do wszystkich zajęć prowadzonych wyłącznie po angielsku ale po paru tyodniach juz nie było żadnych problemów. Na AP zdawałam ale ponieważ było 1200 osób na 40 miejsc więc się nie dostałam.pozdrawiam i powodzenia:)

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie