kolegia

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
raczej hobbistycznie.zawsze jakis papierek w razie czego:-) poniewaz majac cae nie zawsze chca zatrudnic w szkole,a jak sie juz ma licencjat to predzej:-)pozdrowienia
Pewnie nikt nie wie ale zaryzykuję pytanie: może ktoś wie ile jest osób na miejsce w kolegium w Radomiu?
Nowy adres WSJO Avans w Warszawie to ul. Startowa 9
tel. 886-50-12/13/15 Filologia ze specjalnością język angielski, niemiecki i rosyjski Pozdrawiam
Rekrutacja na NKJO w Toruniu

"Nabór do specjalności j. angielski odbywać się będzie na podstawie wyników egzaminu maturalnego ustnego i pisemnego z j. angielskiego (poziom rozszerzony). Nie jest wymagane minimum procentowe punktów uzyskanych z egzaminów - dokumenty składać może każdy kandydat, który przystąpił do tego egzaminu.

UWAGA: Kandydatów do wszystkich specjalności, którzy złożyli egzamin maturalny przed rokiem 2005 ("stara matura") oraz kandydatów do specjalności j. angielski oraz niemiecki, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego ("nowa matura") jedynie na poziomie podstawowym obowiązuje egzamin wstępny. Zgodnie z wewnętrznymi zasadami postępowania rekrutacyjnego zwolnieni z egzaminu wstępnego są kandydaci legitymujący się odpowiednimi certyfikatami.

Egzamin wstępny obejmuje sprawdzenie znajomości języka angielskiego i składa się z części pisemnej i ustnej.
Egzamin wstępny uznaje się za zdany, jeśli kandydat otrzymał oceny pozytywne z obu jego części.

2. Warunki zwolnienia z egzaminu
Kandydaci do specjalności język angielski w NKJO w Toruniu , posiadający certyfikaty CAE oraz CPE mogą być zwolnieni z egzaminu wstępnego- części pisemnej.
W tym celu należy do składanych w NKJO dokumentów dołączyć kopię certyfikatu CAE lub CPE oraz prośbę o zaliczenie egzaminu pisemnego na podstawie świadectwa CAE/CPE. Kandydat może zrezygnować z zaliczenia egzaminu pisemnego na podstawie certyfikatu, i przystąpić do egzaminu pisemnego; wówczas pod uwagę brany jest wyłącznie wynik testu egzaminu wstępnego.
Kandydaci zwolnieni z egzaminu wstępnego bądź z jego części podlegają postępowaniu kwalifikacyjnemu na zasadach przyjętych dla pozostałych kandydatów. "

Załóżmy, że matura na poziomie rozszerzonym nie poszła za dobrze, ale osoba ta posiada FCE i złoży certyfikat ten z resztą papierów, to czy daje on większe szanse na dostanie się ? Czy jest on wogóle brany pod uwagę?
Ano jak widać z powyższego, nie.
witam, widze, ze wypowiadasz sie pozytywnie na temat szkoly Avans - ostatnio znalazlam ja jako prywatna zaoczna w Warszawie, zastanawiam sie nad wybraniem sie do niej (mimo 3 letniego okresu nauczania). Prosze o wiecej informacji na temat prowadzenia zajec, podejscia profesorow, poziomu. Czesne nie jest niskie, tak wiec podjecie decyzji o studiowaniu na tej uczelni jest ryzykowne bez wczesniejszego wybadania tematu
Z gory dziekuje za pomoc
PS: Jesli znajdzie sie jeszcze ktos uczacy sie/absolwent/ w tej szkole prosze o informacje - najlepiej na mojego maila - [email]
hej zapraszam wszystkich do NKJO w Mielcu (patronat UMCS w Lublinie). Ma swietnie i nowoczesnie wyposazony budynek, jest bardzo przyjemnie i fajnie.I fajni kudzie studiuja:)))
Avans dostał warunkową akredytację PKA dla wszystkich trzech specjalności językowych, więc nie wygląda na najlepszy wybór.
trudne byly egzaminy? a tak w ogole jak `starzy` sa studenci? pytam, bo ja mam juz 26 wiosen...
hehjka a co sądzicie o NKJO w Toruniu??? trudno sie tam dostać ??? ile osob na miejsce?? Moze jacys studenci sie wypowiedza :D pozdrawiam cieplutko
czy kolegia sa platne? jesli tak, to ile wynosi czesne
?
kolegia z reguly to szkoly bezplatne!
kolegia sa platne, pisze o dziennnych.
ja jestem na dziennych i place 60 zl. na semestr.
kolegia płatene: np. zaoczen AP - semestr ok.2000zł :(niestety za rok wychodzi niezła sumka, inne dzienne kolegia mają bardzo podobne "wymagania", praktycznie w większości z nich płaci się ok. 2000 zł + czasem jakieś wpisowe (tylko raz na wszystkie lata) ok. 2[tel]zł. Ładnie kasę zbierają, no nie?
Pozduuffka!
a no ladnie zdzieraja; kolegium w naszym miescie jest panstwowe- bezplatne; dlatego wprowadzilam w blad....
Avans dostał POZYTYWNĄ opinię PKA w bieżącym roku! na ich stronce jest skan tego dokumentu :)
A Pwsz to tez collegia? No bo tez 3 lata, potem trzeba na uzup... Jest jakas różnica? np w poziomie...?
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna