Tłumaczenia specjalistyczne UW

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć:)
jestem studentką I roku NKJO UJ o specjalnosci filologia angielska z jezykiem niemieckim. Jednak zastanawiam się nad przeniesieniem sie na UW na tłumaczenia specjalistyczne. Bardzo chciałabym zasięgnac wszelkich informacji na temat tego kierunku:jak wyglądają zajęcia, jakie są przedmioty, jaki jest poziom? Czy to prawda,że już na II roku zaczynają się praktyki w zawodzie tłumacza?I jeszcze jedno:czy myślicie że istnieje realna szansa przeniesienia się, czy musiałabym zaczynać od I roku?Mam nadzieje,że studenci KJS sie wypowiedzą.
Z góry dzięki:)
Jolka
Praktyki trzeba zrobić na własną rękę na II roku, to prawda. Ale myślałem, że to NKJO jest najlepsze. Przenosisz sie z powodów osobistych czy nie pasuje Ci poziom?
praktyki beda przeniesione na III rok (chodzi o studia wieczorowe, na dziennych chyba nigdy nie bylo praktyk tlum tak wczesnie). Co do przeniesienia: moga byc trudnosci z niemieckim - nie wiem, jaki poziom nauczania niemieckiego kryje sie za sformulowaniem 'z jezykiem niemieckim'. telefony, maile sa na witrynie kjs.
Poziom jezyków jest w porządku. Angielski jest traktowany jako język główny, a niemiecki jako drugi język obcy, z którego po uzyskaniu licencjatu też będę miała uprawnienia zawodowe. Dzeki za info i czekam na kolejne wpisy:)
znacie progi na uw na tlumaczenie spec.?
pewnie cos kolo 80-90 jak wiekszosc na UW ;P
Temat przeniesiony do archwium.