slawistyka- ktoś się wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
jestem zaintereoswana filologia serbska na uw najlepiej, czy ktos jest zaintereoswoany , bo chetnie porozmawiam z obecnymi studentami i kandydatami!
pozdrawiam :)
Hej:)

ja studiowala slawistyke (j. czeski) na UW, moze moge jakos pomoc?
pozdrawiam
hej dzieki za odpowiedz :)
czy studia slawistyczne na uw sa takie bardziej "kulturoznawcze" niz filologiczne, bo spotkalam sie z takimi opiniami

chce studiowac fil. serbska, czy wiesz moze czy jest chociaz troche ofert pracy lub jakos da sie "zakrecic"
moze masz znajomych serbistow?
pozdrawiam serdecznie :)
Właśnie zastanawiam się czy zapotrzebowanie na rynku pracy na osoby po slawistyce jest spore czy raczej cięzko o pracę ? Głównie jako tłumacz. Zastanawiam się nad rozpoczęciem 2 kierunku i chciałabym pójść w kierunku językowym .
Cóż, skoro już jesteśmy w tym temacie, to właśnie rozważam slawistykę na UW w kierunku czeskim, i szukam dosłownie każdych informacji. Czy mogłabyś mi w związku z tym napisać jak to mniej-więcej u Was wygląda, ilu języków się uczycie, czy jest trudno czy bardzo trudno ;) ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
Agato prosze odpisz! z opisu kierunku na stronie uw jednoznacznie wynika, ze NIE mozna zostac tlumaczem danego jezyka, czy tak jest? bo myslalam ze to jest jak filologia np chorwacka
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia