Maturzyści 2009 a LINGWISTYKA na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Maturzyści 2009 oraz rekrutańci z lat wcześniejszych - kto z Was wybiera się w tym roku na lingwistykę na UW?

Jak Wam poszło? Jesteście zadowoleni i uśmiechacie się do słońca niczym słoneczniki w upalne popołudnie? Na jaką kombinację się chcecie udać?
Ja mogę powiedzieć tyle, że udaję się na UAM (jesli Bóg da he he) i średnio optymistycznie patrzę w przyszłość ;/ Zwłaszcza, że o tym kierunku i innych językowych także zbyt wiele rzetelnych info nie uraczę ;/ Tak że ciężko mi cokolwiek oceniać czy prorokować, nie mając skali porównawczej.
ja mam 97% z angielskiego (matura 2008) i 60-96% z niemieckiego w zależności od tego jak mi ocenią wypracowanie Obawiam się, że to może wystarczyć tylko na UAM a marzy mi się kombinacja angielsko-niemiecka na UW
A jak wam poszła matura?
W moim przypadku na niemieckim rozsz. straciłem bodajże 2 % a reszta zależy od oceny pracy, z kolei angielski rozsz. gorzej - również zależnie od wypracowania, 6[tel]%. Na Warszawę się nie piszę, ale na UAMie liczę na jakieś tam szanse. Zwłaszcza, że uwzględniają tam angielski podstawowy, co - pamiętając o rzekomej oblegalności kierunku - może troszkę dziwić ;)
w takim razie życzę Ci żebyś dostał się na UAM skoro tego chcesz :D Miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży Napiszcie 30 czerwca ile macie z matury
Witam, ja również chciałabym się dostać na UW Lingwistykę Stosowaną, zastanawiam się póki co nad kombinacją czy wybrać angielski-francuski czy francuski-angielski.
Wszystko jednak zależy od rezultatu matury z angielskiego... Francuski już mam zdany na 100 %... Nie orientuje się dokładnie w progach, jednak słyszałam, że są bardzo wysokie...
Jak ktoś jeszcze się wybiera na Lingwistykę do Warszawy albo tam uczęszcza to chciałabym również usłyszeć opinie...
Pozdrawiam ;)
W zeszłym roku w ostatniej rekrutacji na fran-ang próg wynosił 94%. Był to najwyższy próg na całym UW (tak wynikało z oficjalnych statystyk zamieszczonych na stronie UW, niestety zostały one skasowane...). Drugie miejsce na UW zajęła lingwistyka z wiodącym angielskim - 92$ XD

Jak więc widać, osoby zainteresowane francuskim mają drobny problem :P Sama przez to przechodziłam. Ale się nie dostałam, a teraz studiuję coś zupełnie innego.

Mogę jeszcze tylko dodać, że zazwczyczaj jest tak - jak w jednym roku łatwiej dostać się na fran-ang to w następnym wszyscy idą na ang-fran. Dwa lata temu próg na fran-ang wynosił 88% i jak się wszyscy rzucili, to widać efekty...

Trzymam kciuki za rekrutację :)
ang-niem, z kompletem punktów ;D kto idzie na tę kombinację?
Ja ide na kombinacje ang- fr :P 192 pkt.
CZy moglby ktos opisac ten kierunek? Warto na to isc? Co myslicie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa