licencjat spec.nauczycielska-magister spec.biznes.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
W tym roku kończę studia licencjackie filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej i planuję kontynuować naukę na studiach magisterskich uzupełniających. W trakcie nauki na studiach licencjackich zadecydowałem, iż nie chcę być nauczycielem i chciałbym zmienić specjalizację na biznesową i w związku z tym mam pytanie czy te kierunki mocno się różnią? Czy warto jest zmieniać specjalizacje? Dużo będzie materiału do nadrobienia z poziomu licencjackiego ze specjalizacji biznesowej? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje za wszelką pomoc.
można pójść na studia tłumaczeniowe
ja też właśnie się zastanawiam czy nie stanowi to dużej przeszkody żeby po licencjacie na uczelni gdzie jest tylko specjalność nauczycielska iść potem gdzie indziej na tłumacza ?
Hmmm czyli lepiej specjalizacje biznesową wybić sobie z głowy i jeśli już zmieniać to na tłumaczeniową? czy na studiach uzupełniających magisterskich odbywane są praktyki w szkołach?
ucze tu
www.kjs.uw.edu.pl
prowadzimy zaoczne uzupelniajace magisterskie, specjalizacja tlumaczeniowa. Wiekszosc naszych studentow skonczyla kolegia jezykowe i jakos sobie radza na naszym profilu.

« 

Praca za granicą