Nietypowe pytanie - f.ang uzpełniające mgr =/

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ludzie. Mam dość duży problem, a nie wiem gdzie pytać. W 2007 skończyłam studia licencjackie na WSL w Częstochowie, do tej szkoły nic nie mam, ale dla mnie to była masakra, męka i o ile przed studiami lubiłam angieslki i szło mi jakoś ok, o tyle jak te 3 lata przecierpiałam to po uwolnieniu się nie miałam zamiaru już nigdy więcej nic związanego z angieslkim studiować.
Na dyplomie mam jako drugą specjalność edukację wczesnoszkolną i myślałam, że będę mogła zrobić uzupełniające z czegoś innego niż ten przeklęty angielski, ale gdzie nie dzwonię to mi mówią, że nie ma takiej opcji aby zrobić uzupełniające z czegoś innego, a chciałam pedagogike wczesnoszkolną bo tylko 3 semestry i tanio, a mi nie chodzi o to żeby się czegoś nauczyć tylko o to żeby mieć mgr bo taka jest wola moich rodziców =/
W związku z tym mam pytanie, gdzie w Polsce są można zrobić uzupełniające z ang po najmniejszej linii oporu żeby tylko jakoś przebidować te 2 lata. Cena nie gra roli. Dla mnie im poziom niższy tym lepiej, bo mam serdecznie dość uczenia się i angielskiego.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
W Tarnowie na PWSZ.
>ale gdzie nie dzwonię to mi mówią, że nie ma
>takiej opcji aby zrobić uzupełniające z czegoś innego

na SGH jest taka opcja, możesz startować tam ;))

a poważnie - głównym założeniem procesu bolońskiego miała być możliwość zmiany kierunku. Jak wszędzie Ci mówią, że nie ma takiej opcji, to znaczy, że proces boloński po raz kolejny nawalił. Chcieli jak najlepiej, ale nie wyszło.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie