gdzies mam szanse?

Temat przeniesiony do archwium.
gdzies mam szanse z wynikiem: ang rozsz 77% i pol rozsz 66% na anglistyke na jakims uniwersytecie? czy pozostalo tylko jakies nkjo lub pwsz-y?

jestem totalnie zalamana
eh, ja tez... : < epic fail ze tak powiem x( liczyłem na 86-90% a tu 78... nie wiem jakim cudem urwali mi az 6 punktow na rozprawce ; < sprawdzilbym online co i jak ale qrwa nie mam hasla do tego sprawdzacza na cke (da sie jakos to zalatwic ?)

hmm, czy z tym wynikiem 78% mam szanse startować na KUL ? ;
u mnie identycznie! mialam 13/18 z rozprawki bylam tak w***wiona, liczylam na 84-88%, na tej stronie oke nie jest napisane dlaczego i konkretnie, tylko ile
pkt za kazde zadanie i tyle :/
chcialam na umcs czy cos w woj lubelskim albo mazowieckim :/
pozostaje skladac na KUL i liczyc na szczescie ; d

aaaa mialo byc tak pieknieeeee xdddddddddddd
sluchaj Twoj wynik nie jest w ogole zly, wez pod uwage ze angielski rozszerzony zdawalo chyba 9% maturzystow a to najmniejszy procent od wielu lat. Poza tym jestesmy w nizu ^^
nie wiem jak w innych miastach ale na lodzką filologie ( na ktora ja tez skladam) na bank bys sie dostala wiec na inne zapewne tez nie bedzie tak zle :)

zz tego co slyszalam Polski wszystkich rozczarowal, podobnie angielski ;/
9% ? jestes tego pewien/pewna ? ; p

na stronie podane jest
45298 poziom r.
282 985 poziom podstawowy : >

a to daje chyba ciut wiecej, no ale zreszta... walic ;[
9 czy 11 jakos tak. tak przynajmjniej wedlug onetu/wp/interii. z tym co podales na oko wuychodzi kolo 14 procent.
ale to i tak nie jest duzo, zwazajac na to, ze nie kazdy kto zdawal rozsz. idzie na anglistyke. wiem jak to jest na UŁ , dostawali sie tam ludzie ktorzy mieli srednio po 60 % ze wszystkiego.
ekhm, zlozylem na ten KUL cały, a do tego pocisne chyba administracje na UMCSIe tak na wszelki wypadek... ale jak slysze 'administracja' to mnie kurwica strzela wiec modle sie zebym sie dostal... ^^
czyli na kul latwiej jest sie dostac niz na umcs?
Hmm, to jest tak... duzo osob chce na filologie, maja dobry wynik z angola ale nie maja rozszerzonego polskiego ;< i wydaje mi sie ze jezeli chodzi o angielski to na Kulu potrzebny jest wyzszy wynik, bo duzo osob jest wlasnie bez polskiego... a z tego co widze na progach UMCSu to naprawde tak duzo nie trzeba, tylko ze potrzebny ten polski rozszerzony ; ( no cóż, mialo sie wyjeabane w szkole to teraz trzeba odpokutowac =)
Ja mam niestety jeszcze mniej... 76%ang rozsz.i 62% polski rozsz.... mam jednak malutką nadzieję, że na UMCS się dostanę... W końcu jest niż, tylko 7% zdawało rozszerzony polski (i przecież nie wszyscy idą na filologię angielską i akurat na UMCS ;]).
naprawdę masz nadzieję dostać się na jedną z lepszych uczelni z takimi wynikami? Nie jestem złośliwa, ale zazdroszczę optymizmu...
Nie ma czego zazdrościć, wystarczy wierzyć, że jednak jest nadzieja. W tamtym roku na UMCS dostały się osoby, które miały niższe wyniki niż ja. A na dniach otwartych profesor, który z nami rozmawiał, powiedział mi, ze KAŻDY kto chce się dostać to się dostanie, nawet jeśli dopiero przy 3 liście.
A czy ktoś z Was wybiera się może na europeistykę na UJ albo wie, jakie tam bywają progi? mam 100 z polskiego i 96 z ang, rozszerzone
A ja z moimi: pol(rozsz) - 82%, ang(rozsz) - 76%, hist (podst) - 78%, wos(rozsz) - 54%, też mam nadzieję :)

Narazie złożyłem na UMCS, UG i UWr.
na forum ang.pl nieprzerwanie lans wynikami matury
No i na UMCS się dostałem, UG - lista rezerwowa, UWr- chyba kolejne rekrutacje.
Temat przeniesiony do archwium.