Przyszli studenci anglistyki na UAM!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 65
poprzednia |
Witam:)Gratuluje wszystkim zakwalifikowanym!Skąd jesteście?Czy wybiera się ktoś na studia z poludniowej Polski(najlepiej okolic Krakowa:)?Pozdrawiam
czekam jeszcze na wyniki z krakowa, ale najprawdopodobniej poznań.
jestem z chrzanowa;)
Naprawdę? Ja też jestem z Chrzanowa!Wybierz Poznań!
Hehe, no pewnie nie bede miec innego wyjscia ;)
A ktore liceum? Pewnie Staszic ;> bo z Baczynskiego nie kojarze nikogo kto sie wybieral na UAM :>
Tak, Staszic.A czy Ty czasem nie znasz Sebastiana Wol? Bo chodzilam z nim do klasy i kiedys mi mówil, ze jego znajoma z nowego lic. wybiera sie na ang na Uam.Być może to zbieg okoliczności, ale tak mi sie przypomniało:)
A znam :)
Jaki ten swiat maly :P
No prosze:)To mam nadzieje, że bede miec z kim pogadac w pociagu:)Jestem na naszej klasie-Marta Wiśniewska, jak coś to możemy być w kontakcie.
Czytam ten wątek i aż mi się wierzyć nie chce - faktycznie ten świat mały ;)
Łącze się, Łowicz.
Tak, forum dobra rzecz:)A jaki program wybieracie? Ja akademicki:)
program tzn.?
No, celtycki, akademicki, poludniowoafrykanski, nauczyc...
a specjalizacja to nie dopiero na magisterce?
Ja chtyba zdecyduję się na specjalizację nauczycielską i akcent brtyjski
Tzn.to są takie profile, bo rzeczywiście specjal. jest dopiero na magisterce.
akademicki to to samo co ogólny, tak? ;d
jesli tak, to ja tez. ale strasznie sie boje tego UAMu, nadal mam nadzieje ze dostane sie gdzies blizej ;)
Ja też się dostałam na UAM i zdecydowanie się tam wybieram :).
Tak to samo.Ja zAwsze chciałam na UAM i choćby nie wiem co zdania nie zmienie i jutro jade do Poznania:)
Ja już dzisiaj zawiozłam dokumenty ;] wrażenia z samego poznania bardzo przyjemne, ale sam budynek brzydki jak noc, w porównaniu do wydziału prawa.
Zawiozlas? oo to mam kilka pytan ;D
1. Jak ma byc opisana teczka z dokumentami?
2. Czy ksero dowodu mozna zrobic na miejscu?
3. Na czym polega "poswiadczenie dowodu przez uam"?
4. czy panie przyjmujace papiery sa miłe? :P
1. ja kupiłam nową teczkę i podpisałam, ale oni tam mają swoje teczki, do których wkladają dokumenty.
2. Ja robiłam w domu, więc nie jestem zorientowana, ale w sumie wątpię, każdy wydawal się zabiegany. Ale gdzies niedaleko wydawało mi się , że widziałam punkt ksero. Nie powiem Ci niestety gdzie, bo z Poznania nie jestem, a i ulicy nie pamietam ;p
3. Wydaje mi sie, że po prostu na spr. z oryginałem. Ja oczywiście zapomniałam ;), ale pani była miła (4) i powiedziala, że przy następnej wizycie pokaże w dziekanacie jak będą chcieli ;(
o, dziekuje Ci bardzo ;) ja tez zrobilam skan dowodu w domu, mam nadzieje ze to wystarczy :D
Ja też złożyłam dzisiaj dokumenty. Pani była bardzo sympatyczna i z uśmiechem życzyła mi miłych wakacji :) Nie trzeba oddawać dokumentów w teczce. Już oni sami się martwią gdzie to wsadzić. Poznań jest w dechę :D Ja już kocham to miasto.
Też złożyłam dziś! Ależ się cieszę! :)
Ta pani powiedziała coś o spotkaniu przyszłych studentów (czyli nas ;d), które odbędzie się 30 września. Domyślacie się może jak ono będzie przebiegać?
btw. jestem z Leszna. :)
A kiedy zaczyna się dokładnie rok akademicki? :P 1 października czy wczesniej?
utworzyli Wam już konta studenckie?
Też się dostałem i jutro zawożę dokumenty ;)
Hm... już drugi raz w tym temacie istnieje taka sytuacja, ale... czy znasz może czasem Marcina Weina? :P Ostatnio z nim rozmawiałem, że jego znajoma się dostała na anglistykę i tak jak przeczytałem "btw. jestem z Leszna" mi w głowie zaświtało ;)
Ta wiadomość była do mischief ;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 65
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Inne