UMCS Filologia angielska - kto się dostał?

Temat przeniesiony do archwium.
Przyszli studenci fil. ang. na UMCS - wpisujcie się ;-) Myślę, że warto już teraz się poznać.
Czy jakiś świeżo upieczony student fil. ang. na UMCS szuka mieszkania? Być może będę miał miejsce w pokoju 2-osobowym, 10min pieszo od uczelni, b. dobre warunki.
ja się dostałam ;]
Hej Gooszaa, cieszę się że w końcu ktoś się odezwał ;-) Mam nadzieję, że z czasem będzie nas więcej. Jeśli mogę spytać - z jakim wynikiem z matury się dostałaś?
86% z angielskiego rozszerzonego.
a Ty?
a jaki w ogóle był próg?
mó przyjaciel też się dostał, miał 88:)
Gooszaa, ja ang. na 91%, ale polski już sporo gorzej, bo 75. Nie mam pojęcia jakie były progi. Widziałem listę zakwalifikowanych, ale jakoś nie zwróciłem na to uwagi, bardziej skupiłem się na szukaniu na niej jakichś samców i muszę przyznać, że niewielu się ich doliczyłem ;-) Będziemy zdominowani, jak to na filologii ;D
AlkoChochlik: no proste, na filologiach zawsze płeć męska jest w mniejszości, z czego właściwie powinieneś się cieszyć hehe ;D
a jaki profil wybrałeś? ogólnoanglistyczny czy amerykanistyczny?
Ogólnoanglistyczny. And you?
No tak, ja wcale nad tym faktem nie ubolewam, czego nie można powiedzieć o mojej kobiecie ;p Chociaż w liceum też chodziłem do klasy gdzie 90 procent stanowiła płeć piękna, więc to żadna nowość ;-)
Temat przeniesiony do archwium.