chętni na wyjazd do londynu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, szukam kogos kto ma zamiar lub chcialby wyjechac do Londynu na przełomie sierpień/wrzesień. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to moje [gg] . Jakby co to piszcie, nie bede się rozpisywać. Szczególy do ustalenia na gg. Pozdrowienia.
To i ja sie podepne.

Wyjezdza ktos moze w sierpniu?

Chetnie pokrece sie po Londynie w grupie osob.

Wyjezdzam na tydzien, 9-15 sierpnia z Warszawy.

Troche pracy, zakupow i chetnie imprezy wieczorami.

[email]
jest ktoś chetny na wyjazd do Londynu (najlepiej) w okresie lipiec/sierpien/wrzesien? piszcie na [gg]
Cytat: morena661
Hej, szukam kogos kto ma zamiar lub chcialby wyjechac do Londynu na przełomie sierpień/wrzesień. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to moje [gg] . Jakby co to piszcie, nie bede się rozpisywać. Szczególy do ustalenia na gg. Pozdrowienia.



Jak najbardziej byłabym zainteresowana wyjazdem za granice. Czy ta praca jest legalna nie w ciemno?? Z jakich okolic poszukujesz osób moje [gg]
Witam

Szukam spokojnej zdecydowanej,odpowiedzialnej i majacej pieniadze na wyjazd osoby w podobnym wieku do wynajecia i wspoldzielenie pokoju, najlepiej po swietach wielkanocnych do Londynu.

Moim celem jest nauka jezyka i znalezienie pracy.

Mam 26 lat

[gg] (siedze na niewidocznym)

Hej! Obecnie studiuje na I roku w Gdańsku,mam 19 lat. Zalezy mi na pracy za granicą najlepiej w Anglii(Londyn byłby idealny). Byłam tam w tamtym roku przez ok 2 miesiace jako au pair. Mogłabym wyjechac pod koniec czerwca i zostać do września. Cały czas szukam jakichs ofert pracy,ale kiepsko mi idzie. Jeśli jestes zainteresowana/ny daj znać, razem łatwiej!:) a czasu coraz mniej więc musielibyśmy sie ogarnąć! moje [gg] (jestem na niewidocznym) Nie zastanawiaj sie i zagadaj!;)
hejka czy jest ktos zainteresowany wyjazdem do londynu , menchesteru? mam 23 lata ,nie chce sama jechac , czy jest ktos zainteresowany?
Ja moge byc zainteresowana ale tylko na wakacje,ponieważ studiuje w Polsce i pod warunkiem,że nie pojedziemy w ciemno tylko już z załatwioną pracą. Jak coś,to kontakt na [gg] . Pozdrawiam, Sandra
Temat przeniesiony do archwium.