The University of Manchester

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Mam pytanie, czy ktoś z was tam studiuje? Trudno jest się dostać osobom z angielską maturą (GCSE,A-levels)? Chodzi mi o głównie o geografię, albo niemiecki z portugalskim na tym uniwersytecie. Nie wiem tylko, czy warto, bo on "króluje" w innych dziedzinach. Bardzo dobrze znam angielski i zależy mi, żeby właśnie po angielsku studiować.

A, i jeszcze jedno pytanie. Te dwa kierunki 4-letnie mają wymianę międzynarodową. Ona jest dla wszytkich, czy tylko dla chętnych (nie mogę znaleźć na stronie!)? Jak jest ze stypendiami na wymianach (rok szkolny opłacają, ale co z dojazdem?)

Dzięki z góry!
Nie jest za latwo sie dostac, oj, nie jest bo to jeden z Russell Group.
Nie wiem o geografii, ale najlepiej wejdz na ich strone i napisz email na podany kontakt do szkoly, ktos Ci napewno odpowie.
Jak jestes w UK to zapytaj/abo sciagnij Prospectus tam bedzie wszystko napisane.
co to jest to russel group w praktyce? to znaczy, że do wsztskich uniwersytetow tej grupy się trudniej dostać? Możesz powiedzieć coś jeszcze? Na stronie było tylko że levelA może być zastąpiony dwoma ASlevels, pozatym...chyba nic więcej nie ma. Jak to jest? Pewnie jest tak, że dostają się ci, którzy mają najwięcej tych leveli? Czyli ile mniej-więcej?

Są informacje których od uniwersytetu się nie dowiem.
Google sie klania zeby poczytac o Russell Group.
Drugie, jedno jest to co pisze, a drugie to co sie robi. Jak zdajesz, to zdawaj na A*, bo inaczej to niemasz szansy tam sie dostac. Tam pisze ile trzeba A levels miec. Nie ilosc ale jakosc.
Napisz email do szkoly pod ktora geografia nalezy.
p.s. Juz nawet nic nie pisze o znajomosci jezyka - bo to chyba wiesz.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa