Miasteczko Oxford i Cambridge

Temat przeniesiony do archwium.
31-35 z 35
| następna
ygi
W Oxfordzie jest okolo 100 roznych uczelni. Najpopularniejszy jest Brookes University. Nie ma zadnych trudnosci zeby zaczac tu studiowac.Warunkiem jest zdana matura i znajomosc j.angielskiego. IELTS 5.5. Prawdopodobnie czesne za rok studiow od wrzesnia 2006 wyniesie ok.3000£ ale mozesz sie starac o dofinansowanie.Powodzenia.
heyka- cambridge nie znam, ale bylam w oxfordzie. zrobil na mnie neisamowite wrazenie. rzeczywiscie jest university of oxford - sklada sie z 30 kilku collegy po prostu. No i widzialam broksa. sek w tym ze nie ma uniwerku dobrego we wszystkim. i np. jesli kogos interesuja studia typu "reaserch" - badania i tp. to rzeczywiscie univOxf jest w porzadku. a jesli kogos interesuje matematyka to sa juz inne uniwerki ktore sa lepsze w tej dziedzinie. brokes ma np. dobre hospitality i law.
Nie wiecie jak to jest w tym roku, bo skladalem aplikacje UCAS i dostalem przyjecie warunkowe czyli conditionala: pass IELTS 6.0 and 70% matura

Oxford Brooks Univeristy,
kierunek Business and Management

IELTS'a zdalem na 5.5 czy mimo braku 0,5 pkt moga mnie przyjąć?, kto tam studiuje? Pisaliscie ze przyjmuja od 5.5 IELTS'a i zdanej matury??
Nie wiecie jak to jest w tym roku, bo skladalem aplikacje UCAS i dostalem przyjecie warunkowe czyli conditionala: pass IELTS 6.0 and 70% matura

Oxford Brooks Univeristy,
kierunek Business and Management

IELTS'a zdalem na 5.5 czy mimo braku 0,5 pkt moga mnie przyjąć?, kto tam studiuje? Pisaliscie ze przyjmuja od 5.5 IELTS'a i zdanej matury??
31-35 z 35
| następna

 »

Pomoc językowa