studia w Luton???

Temat przeniesiony do archwium.
czesc.czy ktos może studiuje w luton?macie jakies informacje na temat university of Luton?jak tam jest?czy fajni ludzie i czy sa polacy?
czlowieku pelno Polakow 2 sklepy polski i resteuracja. w weekend wybiez sie do club liqd to poznasz fajna polke
hej, to moze ja tez sie wypowiem, bo jestem w Luton au pair i... tak jak ktos wyzej napisal, wszedzie sa polacy!! kazdy mi mowil, ze jest duzo polakow, ale nie myslalam ze az tylu, jestem w pociagu - polacy, w autobusie - polacy, na ulicy - polacy, na imprezie - polacy, nawet pod wlasnym oknem slysze glosy polskie!! jest tak jak ktos pisal, polskie sklepy, polska restauracja, nawte polski klub - ale dla staruszkow:P a co do uniwersytetu to za duzo sie nie wypowiem, ale zapisalam sie tam na kursy, bylam na 1 lekcji tylko, bo nauczyciel byl beznadziejny i jakos mi sie nie podobalo i w mojej grupie bylo ok 15 osob w tym z 10 czy 11 osob z polski! a co do poziomu to wydaje mi sie, ze jest niski tam, tzn. na podstawie mojego kursu moge powiedziec, ja mialam egzamin tylko pisemny, fakt faktem jestem duzo lepsza w pisaniu i gramie niz w mowieniu, ale wcale az tak bardzo dobrze nie umiem gramy a dostalam najwyzszy poziom... takze przez to wlasnie twierdze, ze maja nizszy poziom, ale oczywiscie to tylko moje zdanie:)
Rozumiem, ze bedac za granica (w UK szczegolnie) nalezy uciekac od Polakow jak najdalej?
tkaw hehe fajnie to napisales, ja przynajmmniej nic nie pisalam, zeby uciekac od polakow:P tylko jezeli ktos sie chce nauczyc jezyka a bedzie tu przebywal glownie z polakami to moze byc ciezko, poza sharon444 pytal/pytala sie czy jest tu duzo polakow, wiec napisalam jak jest:)
Sami Polacy, moja kumpela studiuje w Luton i pracuje na lotnisku. Biedna..mówi, ze taki obciach Polacy robia'one dzines pliz'. Ja jestem w Szkocji. Jest ich mniej, ale mozna te brudne twarze juz czesciej zobaczyc
Do akkp: MOglabys mi powiedziec cos wiecej o tym uniwersytecie to znaczy zapytac kumpeli jakie sa zasady przyjmowania i jaki poziom ogolne informacje jakies zebrac?Bylabym Ci niezmiernie wdzieczna,odpisz mi na maila jesli mozesz [email]
jeśli ktoś jest zainteresowany to w Polsce jest agencja, która załatwia wszystkie formalności z aplikacjami do Luton - nie przez ucas - bezpłatnie. kobietka jest dobrze zorientowana i pomocna, a nawet prześle katalog z kursami. ale chyba nie można tutaj adresu podać.... moderator usunie....
a może nie usunie... dla wszystkich zainteresowanych : www.studia-uk.pl
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa