Westminster University LONDON

Temat przeniesiony do archwium.
Poważnie myślę o wyjeździe do UK na studia. I mój wybór padł na Westminster. Czy jest ktoś kto studiuje/ studiował na tym uniwerku?A może "znajomy znajomego" mówił cos o tej szkole? Jakie mają wymagania odnośnie nowej matury?
Dzięki za pomoc ;)
wymagania znajdziesz pod swoim kierunkiem na stronie uniwersytetu. sprawdź również wymagania językowe, tzn. certyfikaty. jeśli nie ma na stronie wytycznych co do nowej matury - musisz napisać bezpośrednio do uczelni.
Witaj! Z tego co się orientuję to w Anglii ma zostać podniesione czesne nawet do 9000Ł. W Szkocji gdzie sam będę aplikował studia są opłacane przez rząd szkocki. Wysyłam aplikację na Robert Gordon University na Media Studies. Wymagają 2 przedmiotów rozszerzonych na poziomie 60-65%. Zamiast certyfikatu od polskich aplikantów wymagają rozsz. matury z angielskiego na 60%. Warto rozejrzeć się za szkołami w Szkocji.

Pozdrawiam!
Pytajac wielu osob, przegladajac rankingi oraz znajac ogolna opinie tego uni w lodynie moge powiedziec ze jest to jeden ze znanych Uni ale niestety bardzo słaby. Myślę, że tam można sie dostać bez problemu. Mają za to ciekawe kombinacje kierunkow.:)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie