"Liceum" w USA

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, nie wiem czy dobrze ulokowałam temat, więc nie denerwujcie się, proszę.
Mam pewien problem i nadzieje ze pomożecie mi go rozwiązać.

Nigdy nie interesowałam się szkolnictwem u USA a tak się składa, że z rodzicami wyprowadzam się tam (mam 17 lat i chodzę do 2 klasy liceum ogólnokształcącego) muszę przyznać że mój angielski wygląda bardzo słabo a w zasadzie w ogóle nie wygląda ;(. Nie wiem czy istnieją "polskie" szkoły w USA jeśli nie, to do jakiej mam się udać z moim słabym angielskim i czy dam sobie tam radę? Dodam tylko że chciałabym skończyć liceum (jakiś odpowiednik).
Chyba trochę zamotałam chodzi mi o to do jakiej szkoły mam iść.

Jeśli już taki temat jest to poproszę o link i przepraszam.
Moja kumpela wyjechala w zeszlym roku na cos w rozaju wymiany na rok . Z ang zawsze bylo u niej kiepsko ale chodzila bez problemow na poczatku malo sie oddzywala po roku angielski poprostu sie wyrobil wiec mysle ze wystarczy ze pojdizesz do normalnego liceum nasz material w porownaniu do ich jest o wiele trudniejszy wiec na glowie bedziesz miala tylko ten ang .
Czesc. Nie ma polskich szkol jako takich do ktorych moglabys chodzic by zaliczyc obowiazkowe nauczanie i wszystkie wymagane kursy licealne, sa tylko sobotnie szkoly doksztalcajace (niewiele ma klasy licealne) ktore ucza j.polskiego, historii, geografi - ale to wszystko prezentuje delikatnie mowiac sredni poziom. W jakim stanie jestes? Jesli NY, to jest Newcomers High School (http://newcomershs.schoolwires.net/newcomershs/site/default.asp) jedna z dobrych szkol dla licealistow dopiero uczacych sie angielskiego. Masz bardzo intensywna nauke ESL (English Second Language) plus wszystkie normalne przedmioty.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia