Deadline dla kredytu studenckiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Jestem tegorocznym maturzystą i planuje studia w Anglii. Mam conditionale z University of East Anglia (mój firm choice) i University of Kent. Chciałbym też skorzystać z kredytu studenckiego, ale po buszowaniu w internecie mam mętlik w głowie. Jeśli dobrze rozumuję, to tak naprawdę będe wiedział czy się dostałem i gdzie się dostalem pod koniec czerwca wraz z wynikami z matury. Mimo to na aplikacji do kredytu, którą pobrałem ze strony gov.uk, proszą mnie już o podanie nazwy uniwersytetu, w którym będę studiował. Jednocześnie na stronie jest napisane, że deadline na składanie wniosków to 31 maja. To jak to w końcu jest? Kiedy mam to złożyć? Mam poczekać na wyniki z matury czy wpisać UEA?
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem podobnego problemu.
Pozdrawiam :D
Masz wpisac Twoj First Choice ( poczytaj we wskazowkach do tego formularza ), a jesli dokonasz potem innego wyboru ( insurance choice ), to bedziesz musiał natychmiast ich o tym poinformowac. Tak to działa.
Dzięki bardzo za odpowiedź. Mam tylko jeszcze jedno pytanie: jak z tym deadlinem? Obowiązuje 31 maja? Nawet jakbym się wyrobił ze wszystkimi dokumentami, podpisem itd. i wysłał to 27 to nie wiem czy dojdzie na czas. Co się wtedy dzieje?
Na to ostatnie pytanie Ci nie odpowiem, bo nie wiem, czy dla nich liczy się data stempla pocztowego-ja dzis własnie wysłałam priorytetem poleconym...i mam nadzieję, ze dojdzie na czas. Ty tez zrób wszystko, by w poniedziałek te dokumenty jednak wysłac.
Jeszcze jedno--traktuj ten deadline 31 maja jako ostateczny--lepiej dla własnego bezpieczenstwa nie zakladac, ze jeszcze w czerwcu mozna to załatwiac. Powodzenia.
Dzięki, tak zrobię :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia za granicą